Radio

Cykl 8 rowerowych eventów z Radiem ZET

W sobotę 13 maja rusza plenerowa akcja „Rowerowa wiosna z Radiem ZET”. W majowe i czerwcowe weekendy stacja odwiedzi osiem miast w różnych regionach Polski, w których stworzono doskonałe warunki do uprawiania turystyki rowerowej.

 

W miasteczkach „Rowerowej wiosny z Radiem ZET” każdy miłośnik jednośladów odnajdzie coś dla siebie. Będzie można sprawdzić i przygotować swój rower do sezonu, zobaczyć testy kasków oraz na własne oczy przekonać się dlaczego, warto chronić głowę podczas rowerowych wypadów i znakować swoje dwa kółka odblaskami. Dla najmłodszych przygotowano strefę edukacyjną, w której w praktyce będą mogli oni poznać przepisy ruchu drogowego. Osoby lubiące ducha rywalizacji sprawdzą swoje umiejętności na torze przeszkód, a kondycję na trenażerach rowerowych. Zaplanowano również specjalną strefę Radia ZET.

Korzystanie ze wszystkich atrakcji jest darmowe, a dodatkowo w każdym z miasteczek będzie można wygrać rower lub jeden z licznych gadżetów rowerowych Radia ZET.

To już kolejna odsłona rowerowych eventów organizowanych przez Eurozet Live. W tym roku Radio ZET odwiedzi Biskupiec (13.05), Olsztyn (14.05), Jelenią Górę (20.05), Szczyrk 21.05), Pobierowo (8.06), Międzyzdroje (9.06), Kołobrzeg (10.06) oraz Darłowo (11.06). Miasteczka „Rowerowej wiosny z Radiem ZET” będą zlokalizowane na rynkach miast i czynne od godz. 11:00 do 16:00,

W rolę gospodarzy wydarzeń wcielą się dziennikarze – Kamil Nosel i Waldek Maniewski. Relacje z rowerowych miasteczek pojawią się na antenie oraz w mediach społecznościowych Radia ZET.
Michał Aleksandrowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *