Cykl „Dramatyczne Piątki” w TNT

„Dramatyczne Piątki” to propozycja w sam raz dla fanów kina, którzy poszukują inspiracji na ciekawe rozpoczęcie weekendu. TNT zaprezentuje wyjątkowe historie nietuzinkowych bohaterów, wplątanych w skomplikowane relacje. Emisja cyklu już od 5 lipca o godz. 21:00.

 

 

Pierwszym filmem, jaki wyświetli stacja TNT w ramach lipcowego cyklu „Dramatyczne piątki”, będzie „Niebezpieczny umysł”. Producent telewizyjny, Chuck Barris (Sam Rockwell), odnosi imponujące sukcesy zawodowe. Choć ulubieniec widzów nie wzbudza najmniejszych podejrzeń otoczenia, to prowadzi podwójne życie. Po godzinach jego głównym narzędziem pracy jest broń palna.

W filmie „Aż poleje się krew” Daniel Plainview (Daniel Day-Lewis) przekonuje lokalnych właścicieli ziemskich do sprzedaży za niewielkie pieniądze gruntów bogatych w złoża ropy naftowej. Jego biznes świetnie prosperuje do momentu, gdy spotyka pewnego podejrzliwego lokalnego kaznodzieję, Eliego Sundaya (Paul Dano).

Życie trenera Frankiego Dunna (Clint Eastwood), bohatera filmu „Za wszelką cenę”, zmienia się diametralnie, gdy poznaje młodą zdolną bokserkę Maggie Fitzgerald (Hilary Swank). Dziewczyna jest zdeterminowana, by przekonać nauczyciela, że nadaje się na ring i do rywalizacji z najlepszymi.

Cykl zamknie historia miłości, która rozgrywa się w czasach amerykańskiej wojny domowej. We „Wzgórzu nadziei” ranny dezerter z wojsk Konfederacji, Inman (Jude Law), ucieka ze swojej jednostki, by powrócić do żony, Ady (Nicole Kidman). W codziennych pracach na farmie wspiera ją tajemnicza pomocniczka Ruby (Renée Zellweger).

Plan emisji:

W każdy piątek o godz. 21:00

05.07 – Niebezpieczny umysł

12.07 – Aż poleje się krew

19.07 – Za wszelką cenę

26.07 – Wzgórze nadziei

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *