Zapowiedzi TV

Cykl “Ekstra piątek” w sierpniu na CBS Action

W sierpniu na kanale CBS Action będą rządzić akcja i adrenalina! W ramach cyklu „Ekstra piątek” w każdy piątkowy wieczór będzie można obejrzeć pięć trzymających w napięciu premier filmowych, takich jak dwuczęściowy miniserial „Fraknenstein” z Donaldem Sutherlandem
i Williamem Hurtem w rolach głównych, kultowy horror „Śmiertelna gorączka” w reżyserii Eliego Rotha czy film science fiction „Jeźdźcy z zaginionego miasta” z Jamesem Brolinem w roli głównej. Na cykl „Ekstra piątek” kanał CBS Action zaprasza w sierpniowe piątki o 20:50.

 

 

MEGAREKIN KONTRA KOLOSSUS

3 sierpnia o 20:50

PREMIERA

W poszukiwaniu nowego źródła energii Rosja przypadkowo pobudza do życia Kolossusa. Jest to gigantyczne urządzenie, robot zagłady z czasów zimnej wojny. W tym samym dochodzi do ataków ogromnego rekina. Przyszłość ludzkości wisi na włosku.

Występują: Illeana Douglas, Amy Rider, Brody Hutzler

FRANKENSTEIN

10 sierpnia, cz. I o 20:50, cz. II o 22:35

PREMIERA

Victor Frankenstein to młody naukowiec pragnący odkryć tajemnicę śmierci. Poszukując sposobu na ożywienie człowieka, tworzy monstrum. Choć jego stworzenie jest inteligentne i pragnie uczucia oraz akceptacji, to jednak jego wygląd budzi lęk otoczenia. Człowiek Frankensteina wymyka się spod kontroli swojego stwórcy. Rozpoczyna się ciąg tragicznych wydarzeń, w których losy naukowca i potwora są nierozerwalnie związane.

Występują: Donald Sutherland, Julie Delpy, William Hurt, Alec Newman

JEŹDZCY Z ZAGINIONEGO MIASTA

17 sierpnia o 20:50

PREMIERA

Rok 2048. Na skutek globalnego ocieplenia Ziemia zostaje zalana wodą w 90 procentach. John Kubiak żyje z poszukiwania w zatopionych miastach cennych przedmiotów. Pomagają mu dwaj synowie — Jack i Thomas. Na prośbę kardynała Battaglii z Nowego Watykanu John zgadza się odnaleźć berło Mojżesza. Duchowny wierzy, że dzięki jego mocy uda się zatrzymać nadciągającą katastrofę. Jednak swoje plany wobec berła ma także bogacz Nicholas Filiminov, którego ekipa podąża za Johnem i jego synami.

Występują: James Brolin, Ian Somerhalder, Ben Cross

UDERZENIE

24 sierpnia cz. I o 20:50, cz. II 22:40

PREMIERA

Od 10 tysięcy lat mieszkańcy Ziemi nie oglądali takiego zjawiska. Ludzie na całym globie
z przejęciem śledzą największy deszcz meteorytów. Jednak za nimi ukrywa się znacznie większy obiekt — zabłąkana asteroida, która uderza w powierzchnię Księżyca. Wybuch powoduje, że na Ziemię z dużą prędkością spadają odłamki jej satelity, a Księżyc znacznie przybliża się do naszej planety. Początkowo wydaje się, że zmiana orbity nie będzie miała większego wpływu, lecz wkrótce na Ziemi zaczynają występować liczne anomalie wynikające z zakłócenia pola elektromagnetycznego. Planecie grozi jednak większa i ostateczna katastrofa, do walki z którą stają amerykańscy naukowcy — Alex Kittner i Maddie Rhodes — oraz ich niemiecki kolega, Roland Emerson.

Występują: Benjamin Sadler, David James Elliott, Florentine Lahme

ŚMIERTELNA GORĄCZKA

31 sierpnia o 21:00

PREMIERA

Zaczyna się niewinnie. Grupka przyjaciół przybywa do odludnego miejsca w górach. To wymarzony sposób na spędzenie wakacji. Piątka młodych ludzi szybko oddaje się swoim ulubionym zajęciom. Jedni ze sobą flirtują, a inni biegają ze strzelbą po lesie. Niestety równie szybko pojawiają się kłopoty. Do ich chatki trafia dziwny człowiek. Mówi od rzeczy i wygląda na chorego. Bohaterowie jeszcze nie zdają sobie sprawy, że to początek walki o przeżycie.

Wstępują: Arie Verveen, Cerina Vincent, Dalton McGuire, Dante Walker

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *