Cykl „Lato z horrorem” na CBS Action

W lipcu w ramach letniej ochłody kanał CBS Action zaprasza na cykl „Lato z horrorem”, w ramach którego widzowie będą mogli obejrzeć cztery mrożące krew w żyłach produkcje. Każdy fan grozy znajdzie tu coś dla siebie. W ramach cyklu pokazane zostaną między innymi: kontynuacja klasycznego slashera z lat 80-tych, „Halloween 2”, czy pełen mrocznych demonów film „Klątwa Talizmanu”. Na cykl „Lato z horrorem” kanał CBS Action zaprasza w lipcowe piątki o 23:00.

 

 

PĘKNIĘCIE
6 lipca o 23:00
PREMIERA

Samotna matka zostaje uprowadzona i poddana badaniom przez tajemniczą grupę. Wkrótce odkrywa, że jej oprawcy wierzą, że posiada genetyczną nieprawidłowość, która pozwoli wyzwolić w niej obcą naturę.

Występują: Noomi Rapace, Michael Chiklis, Kerry Bishé

KLĄTWA TALIZMANU
13 lipca o 23:00
PREMIERA

XII-wieczna Anglia. Przeklęte przymierze alchemii, czarnej magii i purytanizmu powołuje do życia rzeszę mściwych demonów, których zadaniem jest uśmiercenie wszystkich potępionych za niemoralne czyny.

Występują: Jesse Spencer, Sara Gleeson

HALLOWEEN 2
20 lipca o 23:00
PREMIERA

Jamie Lee Curtis wciela się w postać siostry maniakalnego mordercy, Michaela Meyersa, jednego z najbardziej pamiętanych i przerażających bohaterów filmów grozy. Michael wychodzi na wolność po spędzeniu 15 lat w szpitalu dla obłąkanych, do którego trafił za okrutne morderstwa popełnione na mieszkańcach rodzinnego miasteczka w przeddzień Halloween. Tym razem, pozornie niezniszczalny, Meyers próbuje pozbawić życia swoją siostrę i tych, którzy ją ochraniają.

Występują: Jamie Lee Curtis, Lance Guest, Donald Pleasance

ZDJĘCIA GINGER
27 lipca o 23:00
PREMIERA

Emily Perkins wciela się w role Brigitte, 15-latki, która staje przed przerażającym zadaniem. Ma uratować swoją siostrę, Ginger, (w tej roli grająca z niesamowitą pasją, Katharine Isabelle) przed atakującą jej ciało infekcją, która może zmienić ją w monstrum.

Występują: Emily Perkins, Katharine Isabelle, Kris Lemche

Lista premier filmowych emitowanych w ramach cyklu Lato z horrorem:

• PĘKNIĘCIE 06.07.2018 23:00
• KLĄTWA TALIZMANU 13.07.2018 23:00
• HALLOWEEN 2 20.07.2018 23:00
• ZDJĘCIA GINGER 27.07.2018 23:00


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *