Cykl „Wielkie pojedynki” w lutym na CBS Action

Starcia między prehistorycznymi bestiami i przybyszami z kosmosu, potyczki z przyrodą i czarną magią oraz prawdziwa walka na śmierć i życie – w lutym kanał CBS Action zaprasza widzów na trzymający w napięciu cykl „Wielkie pojedynki”, a w nim m.in.: „Samolot kontra wulkan”, „Obcy kontra Łowca” czy „Sindbad i siedem bestii”. „Wielkie pojedynki” na CBS Action w każdy czwartek i piątek o 22:40.

SAMOLOT KONTRA WULKAN

1 lutego o 22:40

Kiedy samolot zostaje uwięziony w pierścieniu wybuchających wulkanów, pasażerowie i załoga muszą znaleźć sposób na przetrwanie bez lądowania. Aby wyjść cało z opresji, pilot zmuszony jest do manewrowania między ognistymi kulami law. W tym samym czasie na pokładzie narasta panika. Aby uciec z ognistej pułapki, wszyscy uczestnicy feralnego lotu muszą nauczyć się współpracować.

Występują: Dean Cain, Robin Givens, Tamara Goodwin

SEAL KONTRA PREDATOR

7 lutego o 22:40

W tajnym laboratorium na izolowanej wyspie dochodzi do awarii. Jego właściciel wysyła grupę doskonale wyszkolonych najemników, by uratowali pracujących tam naukowców. Nikt jednak nie spodziewa się spotkania istoty, którą zastaną na miejscu.

Występują: Eric Roberts, Kristina Anapau, James C. Burns

OBCY KONTRA ŁOWCA

8 lutego o 22:40

Międzygalaktyczny Łowca szuka najbardziej niebezpiecznych istot, które kryją się w całym Kosmosie. Jedną z nich dopadnie na Ziemi. Czy planeta przetrwa ich starcie?

Występują: Dedee Pfeiffer, William Katt, Randy Mulkey

MEGAREKIN KONTRA KOLOSSUS

14 lutego o 22:40

W poszukiwaniu nowego źródła energii Rosja przypadkowo pobudza do życia Kolossusa. Jest to gigantyczne urządzenie, robot zagłady z czasów zimnej wojny. W tym samym czasie dochodzi do ataków ogromnego rekina. Przyszłość ludzkości wisi na włosku.

Występują: Illeana Douglas, Amy Rider, Brody Hutzler

MEGAREKIN KONTRA KROKOZAURUS

15 lutego o 22:40

Potężny megalodon stanie oko w oko z prehistorycznym krokozaurem, a ich walka zagrozi przyszłości Ziemi. Armia amerykańska spróbuje zapobiec tragedii.

Występują: Gary Stretch, Jaleel White, Robert Picardo

POJEDYNEK NA CZARNĄ MAGIĘ

21 lutego o 22:40

Utalentowany magik, Michael, występuje na ulicy zabawiając swymi sztuczkami turystów. Pewnego dnia niespodziewanie pada ofiarą ataku, którego sprawcą jest dziwny i zagadkowy policjant. Michael szybko przekonuje się, że stróż prawa, który go zaatakował, nie jest zwykłym gliniarzem, lecz wysłannikiem piekieł. Z pomocą wielkiego mistrza magii, Michael odkrywa swoją prawdziwą tożsamość – jest spadkobiercą tysiącletniej mocy i teraz musi wykorzystać siłę swej magii, by obronić wszechświat przed siłami zła.

Występują: Peter Firth, Charlie O’Connell, Gabrielle Fitzpatrick, Kimberley Davies, Samantha Healy

SINDBAD I SIEDEM BESTII

22 lutego o 22:40

Sindbad, legendarny perski żeglarz i poszukiwacz przygód, musi wypełnić siedem trudnych zadań, aby uchronić świat przed straszliwą katastrofą.

Występują: Bo Svenson, Patrick Muldoon, Sarah Desage

KOMODO KONTRA KOBRA

28 lutego o 22:40

Grupa ekologów wyrusza na odległą wyspę, aby nakręcić materiał o nielegalnych doświadczeniach na zwierzętach. Tymczasem eksperyment wymyka się spod kontroli.

Występują: Michael Paré, Michelle Borth, Paul Logan


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *