„Czas decyzji” w TVN24, na platformie TVN24 GO i na portalu tvn24.pl

Przed nami wieczór politycznych emocji. Sondażowe wyniki, relacje na żywo ze sztabów kandydatów, komentarze i analizy – to wszystko w wyborczą niedzielę na antenie TVN24 oraz na platformie TVN24 GO w specjalnych programach „Czas decyzji”. Najnowsze informacje przeczytacie na portalu tvn24.pl.

 

„Czas decyzji” rozpocznie się o godzinie 20.35 na antenie TVN24 oraz w internecie na platformie TVN24 GO w najbliższą niedzielę 12 lipca. Wieczór wyborczy poprowadzi dziennikarka „Faktów” TVN Anita Werner.

Po zakończeniu ciszy wyborczej podamy pierwsze sondażowe wyniki i reakcje kandydatów oraz ich sztabów. Dziennikarze „Faktów” TVN przeprowadzą pierwsze wywiady z politykami.

W dalszej części wieczoru wyborczego na specjalne wydania swoich programów zaproszą Monika Olejnik („Kropka nad i”), Konrad Piasecki („Kawa na ławę”), Małgorzata Łaszcz („Loża prasowa”) oraz Andrzej Morozowski („Tak jest”). Na wyniki late poll poczekamy z Piotrem Kraśką.

W wirtualnym studiu kolejny raz korzystać będziemy z technologii rozszerzonej rzeczywistości. Wszystko po to, żeby w ciekawy i widowiskowy sposób pokazać i przeanalizować wyniki wyborów.

Interaktywny program wyborczy w TVN24 GO

Dla tych, którzy nie mają możliwości oglądania wieczoru wyborczego na antenie TVN24, będzie on dostępny także w serwisie TVN24 GO.

Od godziny 20.50 użytkownicy platformy będą mogli oglądać także drugi, równoległy program wyborczy, dostępny tylko w internecie. Monika Tomasik i Mateusz Walczak do rozmów o kampanii wyborczej i wynikach głosowania zaproszą między innymi przedstawicieli młodego pokolenia, w tym osoby, które urodziły się w XXI wieku i pierwszy raz miały możliwość wzięcia udziału w wyborach prezydenckich. Rozmawiać będziemy na tematy dla nich ważne jak edukacja, środowisko, wizja Polski i ich miejsce w niej.

PROGRAMY WYBORCZE „CZAS DECYZJI” W TVN24 GO W NIEDZIELĘ OD GODZINY 20:35 I 20:50

A że program wyborczy w TVN24 GO dostępny będzie tylko w internecie, rozmawiać będziemy także o nim i o tym, jak wyglądała kampania wyborcza w sieci. Będziemy również zbierać komentarze internautów, którzy mogą oznaczać nas hashtagiem #CzasDecyzji oraz wysyłać wiadomości redakcji Kontaktu 24 na adres kontakt24@tvn.pl lub poprzez stronę internetową kontakt24.pl. Damy im także szansę zadawania pytań gościom programu.

Internetowy serwis wyborczy na tvn24.pl
Także portal tvn24.pl zaoferuje czytelnikom specjalny serwis wyborczy. Najświeższe informacje z kraju i ze świata, relacje na żywo, komentarze, materiały wideo, a przede wszystkim szczegółowe wyniki sondażu exit poll podane w formie atrakcyjnych interaktywnych infografik.

O najważniejszych wydarzeniach wieczoru wyborczego, a także o tym, co dzieje się w naszych programach, informować będziemy na bieżąco na naszych profilach w mediach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *