MediaPlatforma Canal+Zapowiedzi TV

Czerwcowa aktualizacja biblioteki Premier Canal+

W czerwcu w PREMIERACH CANAL+ sporo komedii, polskich produkcji i kina familijnego dla całej rodziny. To taki dodatek na zakończenie roku szkolnego. Oczywiście nie zabraknie też mocniejszych pozycji. A wszystko to dostępne dla każdego miłośnika dobrego kina, nie tylko dla abonentów CANAL+.

 

W czerwcowej ofercie PREMIER CANAL+ młodzi widzowie znajdą specjalnie dla nich przygotowaną kolekcję, do oglądania której mogą zaprosić rodziców: DLA CAŁEJ RODZINY. Oczywiście seanse tylko pod warunkiem, że oceny wystawione i nie trzeba niczego poprawiać! W kolekcji kilkadziesiąt tytułów, między innymi: TROLLE 2. TAJEMNICZY OGRÓD, PINOKIO, BYŁ SOBIE PIES, czy MY LITTLE PONY FILM.

Dla wszystkich ciekawych świata PREMIERY CANAL+ przygotowały kolekcję wyselekcjonowanych dokumentów: WCIĄGAJĄCE DOKUMENTY. Chętni będą mogli pogłębić swoją wiedzę o: kontrowersyjnym Romanie Polańskim, księdzu Adamie Bonieckim, genialnym Pavarottim, boskiej Whitney Houston, czy wiecznie głodnym wiedzy o świecie Tonym Haliku. Jeżeli kogoś bardziej niż życiorysy osobowości interesują pytania dotyczące naszych dalekich sąsiadów – pracownicy NASA, Pentagonu i innych prestiżowych instytucji odkryją tajemnice tajnych porojektów XX wieku na temat UFO. Dla miłośników kotów – dokument o tych zwierzętach, dla fanów kina – historia braci Lumiere. To tylko kilka przykładów z bogatej biblioteki dokmentów dostępnych w PREMIERACH CANAL+

PREMIERY MIESIĄCA

JUDASZ I CZARNY MESJASZ dramat biograficzny

William O’Neal, informator FBI, infiltruje partię Czarnych Panter z Illinois i ma za zadanie obserwować jej charyzmatycznego lidera, przewodniczącego Freda Hamptona. O’Neal podejmuje ryzykowną grę manipulowania zarówno swoimi współpracownikami, jak i specjalnym agentem Royem Mitchellem.

Polityczna waleczność Hamptona wzrasta, gdy zakochuje się w rewolucjonistce Deborze Johnson.

W międzyczasie rozgrywa się walka o duszę O’Neala. Czy wybierze dobro, czy za wszelką cenę będzie chciał zahamować działalność Hamptona i Czarnych Panter zgodnie z zaleceniami dyrektora FBI, J. Edgara Hoovera?

GRA SZPIEGÓW dramat

Benedict Cumberbatch jako brytyjski biznesmen, który otrzymuje od CIA niezwykle ryzykowną misję, od której zależy bezpieczeństwo świata.

Początek lat 60-tych XX wieku. Świat pogrążony jest w zimnej wojnie. Napięcie między Stanami Zjednoczonymi i Związkiem Radzieckim osiąga apogeum, grożąc wybuchem III wojny światowej. W tej sytuacji biznesmen z Londynu – Greville Wynne otrzymuje od CIA i brytyjskiego wywiadu propozycję nie do odrzucenia. Ma nawiązać kontakt z wysokiej rangi sowieckim oficerem, który dysponuje tajnymi planami Moskwy.

SUPERINTELLIGENCE komedia

Kiedy wszechpotężna superinteligencja, uosabiana w filmie przez Jamesa Cordona, postanawia zbadać najbardziej przeciętną osobę na Ziemi, Carol Peters, graną przez Melissę McCarthy ważą się losy świata. Okazuje się, że wrogo nastwiona sztuczna inteligencja decyduje się zniewolić, ocalić lub zniszczyć ludzkość i to do Carol należy udowodnienie, że warto ratować ludzi.

PSY I KOTY 3: ŁAPA W ŁAPĘ familijny

Minęło dziesięć lat od powstania Wielkiego Rozejmu, wyrafinowanego systemu nadzoru nad połączonymi gatunkami, zaprojektowanego i monitorowanego przez koty i psy, aby utrzymać pokój i nie dopuścić do konfliktu. Jednak kiedy zdolny haker włamuje się do bezprzewodowej sieci, by użyć częstotliwości, którą słyszą tylko koty i psy i stara się wywołać między nimi konflikt – wojna światowa między gatunkami wisi na włosku. Teraz zespół niedoświadczonych i niesprawdzonych agentów będzie musiał użyć pierwotnych, zwierzęcych instynktów, aby przywrócić ład i porządek pomiędzy psami i kotami.

OBRAZ POŻĄDANIA thriller

Oparty na klasycznej powieści noir Charlesa Willeforda („Herezja oranżu palonego”), zaadaptowany przez Scotta B. Smitha „Obraz pożądania” jest poruszającą, ponadczasową opowieścią o niebezpiecznej ambicji, toczącą się wśród idyllicznych krajobrazów północnych Włoch.

Ekscentryczny milioner Cassidy niespodziewanie zaprasza do swojej posiadłości nad jeziorem Como krytyka sztuki Jamesa Figuerasa. Ma wobec niego pewien plan. James pojawia się z uwodzicielską i tajemniczą Berenice. Cassidy składa Jamesowi propozycję nie do odrzucenia. Chce, by ukradł dla niego wyjątkowy obraz, którego obsesyjnie pragnie, obiecując mu w zamian sławę i karierę.

James przyjmuje zlecenie i wpada w niebezpieczną pułapkę chciwości, ambicji i kłamstw, pociągając za sobą niczego nieświadomą Berenice. Oboje odkryją prawdę, której nigdy nie chcieliby znać.

ŚWIĘTA Z PRZYJACIÓŁMI komedia

Kat Dennings, Jane Seymour oraz Malin Akerman w nowym filmie Bena Stillera, króla komediowego gatunku.

Przygotujcie się na święta jakich jeszcze nie widzieliście. Święto Dziękczynienia to wymarzona okazja na spotkanie z najbliższymi. To zwykle czas pełen spokoju, rodzinnych chwil, miłości i tradycji – ale nie tym razem! To co szykują Molly i Abbey przekroczy najśmielsze oczekiwania. Wszystko za sprawą niezwykle charyzmatycznego Jeffa oraz ekscentrycznych gości. Szykuje się wieczór pełen romansów i eksperymentalnych używek. Przygotujcie się na potężną dawkę rozbrajającego humoru i karuzelę arcydziwnych zjawisk

LISTY DO M. 4 komedia

„Listy do M. 4” to nowa odsłona serii, której pierwsze trzy części przyciągnęły do kin blisko 9 milionów widzów. Uwielbiani bohaterowie wracają. Ich losy znów splotą się w przeddzień Bożego Narodzenia, a nowe postaci wywrócą ich życie do góry nogami. W swoich rolach powracają Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Iza Kuna i Danuta Stenka, a dołączają do nich m.in. Magdalena Boczarska, Cezary Pazura, Rafał Zawierucha, Vanessa Aleksander, Janusz Chabior i Eryk Lubos. Odkrywając, czym jest prawdziwa miłość, bohaterowie zrozumieją, że święta rzeczywiście mogą mieć magiczną moc – moc łączenia.

Gdy zbliża się Wigilia, wszystko może się zdarzyć! Nieoczekiwane zauroczenie, przerwane zaręczyny czy nieplanowane spotkanie sprawią, że bohaterowie na nowo będą musieli zdefiniować, czym jest dla nich „miłość do bliźniego”. Świat Mela, Szczepana, Kariny i Wojciecha znów stanie na głowie… Między Karolinę i Filipa wkroczy nowa kobieta, a o Rudolfa upomni się przeszłość. W tym czasie nawet nieśmiały introwertyk wyjdzie z domu, a zbuntowany pechowiec okaże się muzycznym diamentem. Święta to magia, wystarczy dać jej szansę!

POLOT obyczajowy

„Polot” to poruszająca historia o wkraczaniu w dorosłość, realizacji marzeń oraz przyjaźni wystawionej na próbę.

Karol, utalentowany i przedsiębiorczy 25-latek, dorabia w rodzinnej firmie i prowadzi własny obiecujący biznes. Gdy ojciec, instruktor lotnictwa, ginie w wypadku, na barki Karola spada obowiązek utrzymania domu i matki. Wraz z dwójką najlepszych przyjaciół stawia wszystko na jedną kartę – zamierza skonstruować innowacyjny sterowiec. Gdy na horyzoncie pojawią się duże pieniądze, młody wizjoner szybko przekona się, ile wyrzeczeń kosztuje własna firma. Karol będzie musiał ostrożnie dobierać zarówno przyjaciół, jak i biznesowych partnerów. Czy uda mu się osiągnąć sukces na własnych warunkach?

TARAPATY 2 przygodowy

Kiedy z Muzeum Narodowego w Poznaniu znika perła kolekcji – „Plaża w Pourville” Claude’a Moneta, a o kradzież zostaje fałszywie oskarżona ciotka Julki – dzieci muszą odnaleźć obraz i odkryć tożsamość prawdziwego złodzieja.

Zgrany duet rozpoczyna śledztwo, ale na horyzoncie pojawia się Felka, zwariowana 12-latka, a razem z nią kłopoty. Opowieść o zazdrości i zaufaniu przeplata się z rozwiązywaniem zagadki kryminalnej. „Tarapaty 2” to historia dla całej rodziny, która mówi o tym, że nie da się uwierzyć w przyjaciela, dopóki nie uwierzy się w siebie. A także o tym, że przyjaźń wystawiona na próbę może stać się jeszcze mocniejsza.

NIEWESOŁE MIASTECZKO horror

Grupa przyjaciół, by zabić czas i wakacyjną nudę, odwiedza opuszczony park rozrywki pełen morderczych, mechanicznych atrakcji. Gdy w starym lunaparku ożyją koszmarne wspomnienia, jedyną osobą, która może uratować nastolatków, jest tajemniczy nieznajomy.

MONSTER HUNTER fantasy, od 26 czerwca

Obok naszego świat jest jeszcze jeden: świat potężnych, niebezpiecznych i zaciekłych potworów. Kiedy niespodziewana burza piaskowa przenosi kapitan Artemis (Milla Jovovich) i jej jednostkę (TI Harris, Meagan Good, Diego Boneta) do nowego świata, żołnierze są zszokowani odkryciem tego wrogiego i nieznanego środowiska, które jest domem dla ogromnych i przerażających potworów odpornych na siłę ich ognia. W ich desperackiej walce o przetrwanie spotykają tajemniczego Łowcę (Tony Jaa), którego unikalne umiejętności pozwalają mu być o krok przed potężnymi stworzeniami. Artemis i Łowca powoli budują między sobą nić zaufania. W obliczu wielkiego niebezpieczeństwa, które może grozić zniszczeniem świata, odważni wojownicy łączą siły. Film Oparty na globalnym fenomenie serii gier wideo MONSTER HUNTER.

NORYMBERSKIE TAŚMY PRAWDY dokument

Reżyser wyrusza na poszukiwanie filmu z procesu norymberskiego braci Schulbergów, który został wycofany z powojennych Stanów Zjednoczonych z powodów geopolitycznych, a potem zniknął. To historia samego filmu, który zawiera potworne dowody nazistowskich zbrodni, jak i dlaczego został ocenzurowany, jak został ponownie odnaleziony i czego uczy nas, jak traktujemy pamięć zbiorową. Powstało wiele filmów na temat, ale ten dokument przyjmuje nowatorskie podejście, badając proces z osobistego punktu widzenia.

ZESTAWIENIE TYTUŁÓW CZERWCA

TYTUŁ POLSKI

TYTUŁ ORYGINALNY

KATEGORIA

PREMIERY

 CANAL+

ROK 

PRODUKCJI

Och Karol 2 Och Karol 2

Komedia

1.6.21

2011

Niewesołe miasteczko Willy’s Wonderland

Horror

1.6.21

2021

Wkręceni Wkręceni

Komedia

1.6.21

2013

Wkręceni 2 Wkręceni 2

Komedia

1.6.21

2014

Matka swojej matki Matka swojej matki

Dramat

1.6.21

1996

Wałęsa. Człowiek z nadziei Wałęsa. Człowiek z nadziei

Biograficzny

1.6.21

2013

Atak Paniki Atak Paniki

Komedia

1.6.21

2017

Jak pies z kotem Jak pies z kotem

Komedia

1.6.21

2018

Odległa Kraina Away

Animacja

1.6.21

2019

Szybki jak błyskawica Days of Thunder

Dramat

1.6.21

1990

G.I. Joe: Odwet G.I. Joe: Retaliation

Akcja

1.6.21

2013

G.I. Joe: Czas Kobry G.I. Joe: The Rise of Cobra

Akcja

1.6.21

2009

Top Gun Top Gun

Akcja

1.6.21

1986

Polot Polot

Dramat

1.6.21

2020

Tarapaty 2 Tarapaty 2

Familijny

1.6.21

2020

Kung Fu Panda Kung fu Panda

Animacja

1.6.21

2008

Kung Fu Panda 2 Kung fu Panda 2

Animacja

1.6.21

2011

Strażnicy Marzeń Rise of the Guardians

Animacja

1.6.21

2012

Norymberskie taśmy prawdy  

The Lost Film of Nuremberg

Dokument

1.6.21

2021

Szczęściara H Is For Happiness

Familijny

1.6.21

2019

Gra szpiegów The Courier

Thriller

1.6.21

2020

Mały miś i najpiękniejszy prezent 3 Bears Christmas

Familijny

2.6.21

2019

Matrix-teorie spiskowe A Glitch in the Matrix

Dokument

3.6.21

2020

Superintelligence Superintelligence

Komedia

3.6.21

2020

Listy do M. 4 Listy do M. 4

Komedia

4.06.21

2021

Judasz i Czarny Mesjasz Judas and the Black Messiah

Biograficzny

4.06.21

2021

Słudzy Služobníci

Dramat

8.6.21

2020

Jestem najlepsza. Ja, Tonya I, Tonya

Biograficzny

8.6.21

2017

Zabójcza Portierka Doorman

Akcja

9.6.21

2020

28 pokoi hotelowych 28 Hotel Rooms

Dramat

10.6.21

2012

3 Serca 3 Coeurs

Dramat

10.6.21

2014

Dziennik Panny Służącej Le journal d’une Femme de Chambre

Dramat

10.6.21

2015

Gniew Romans

Dramat

10.6.21

2017

Imigrantka The Immigrant

Dramat

10.6.21

2013

Kryptonim: Shadow Dancer Shadow Dancer

Thriller

10.6.21

2012

Kwartet Kwartet

Komedia

10.6.21

2012

Loveling Benzinho

Dramat

10.6.21

2018

Najlepsze najgorsze wakacje The Way Way Back

Komedia

10.6.21

2013

Nauka Spadania A Long Way Down

Komedia

10.6.21

2013

Nieznajoma Complete unknown

Dramat

10.6.21

2016

Smak Życia 3 Casse-tête chinois

Komedia

10.6.21

2013

Spódnice w górę Sous les jupes des filles

Komedia

10.6.21

2014

Stand Up Girl Stand Up Girl

Komedia

10.6.21

2017

Status Update Status Update

Komedia

10.6.21

2018

Sypiając z innymi Sleeping with Other People

Komedia

10.6.21

2015

Whisky dla aniołów The Angels’ Share

Komedia

10.6.21

2012

Wspaniała Gilly The Great Gilly Hopkins

Familijny

10.6.21

2015

Święta z przyjaciółmi Dinner With Friends

Komedia

10.6.21

2020

Ludojad Great White

Horror

10.6.21

2021

Obraz pożądania The Burnt Orange Heresy

Akcja

11.6.21

2019

All My Life All My Life

Komedia

15.5.21

2020

Dziewczyna z bransoletką The Girl With A Brancelet

Dramat

15.5.21

2019

Adrenalina 2. Pod napięciem Crank: High Voltage

Akcja

15.5.21

2009

Okruszek i wyścig do kopalni złota Little Crumb – Race to the Goldmine

Familijny

16.6.21

2020

Voyagers Voyagers

Thriller

17.6.21

2020

Sybilla Sybil

Dramat

20.6.21

2019

Błąd systemu System Crasher

Dramat

20.6.21

2019

Tam gdzieś musi być niebo It Must Be Heaven

Komedia

20.6.21

2019

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie Perfetti sconosciuti

Komedia

20.6.21

2016

Umowa na zawsze Together Together

Komedia

21.6.21

2021

Jurassic World: Upadłe Królestwo Jurassic World: Fallen Kingdom

Przygodowy

22.6.21

2018

Modlitwa przed świtem A Prayer Before Dawn

Biograficzny

22.6.21

2017

Comic Sin Comic Sin

Akcja

23.6.21

2021

Instynkt przetrwania Endangered Species

Akcja

24.6.21

2021

Był sobie człowiek cz. 1 Il était une fois… l’homme

Animacja

25.6.21

1978

Był sobie człowiek cz. 2 Il était une fois… l’homme

Animacja

25.6.21

1978

Był sobie człowiek cz. 3 Il était une fois… l’homme

Animacja

25.6.21

1978

Był sobie człowiek cz. 4 Il était une fois… l’homme

Animacja

25.6.21

1978

Był sobie człowiek cz. 5 Il était une fois… l’homme

Animacja

25.6.21

1978

Był sobie człowiek cz. 6 Il était une fois… l’homme

Animacja

25.6.21

1978

Był sobie człowiek cz. 7 Il était une fois… l’homme

Animacja

25.6.21

1978

Był sobie człowiek cz. 8 Il était une fois… l’homme

Animacja

25.6.21

1978

Był sobie człowiek cz. 9 Il était une fois… l’homme

Animacja

25.6.21

1978

Był sobie człowiek cz. 10 Il était une fois… l’homme

Animacja

25.6.21

1978

Był sobie człowiek cz. 11 Il était une fois… l’homme

Animacja

25.6.21

1978

Był sobie człowiek cz. 12 Il était une fois… l’homme

Animacja

25.6.21

1978

Był sobie człowiek cz. 13 Il était une fois… l’homme

Animacja

25.6.21

1978

Monster Hunter Monster Hunter

Akcja

16.6.21

2020

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *