Czerwcowe cykle w TVN Style!

Wielkimi krokami zbliża się lato, dlatego chcemy zabrać widzów w przepiękną wyprawę po Polsce i najdalszych zakątkach Ziemi! Zapraszamy na maraton ulubionych podróżniczych programów w ramach cyklu „Świat bez granic” w każdy piątkowy wieczór w TVN Style. To nie wszystko! W każdą sobotę od godz. 22:25 zaczynamy również „Zmysłowe wieczory” i emisję m.in. „Pani Gadżet erotycznie”, „Korepetycji z seksu” oraz „Apetytu na miłość”. 

 


ŚWIAT BEZ GRANIC

Wszyscy tęsknimy za podróżami, dlatego w piątkowe wieczory wspólnie wybierzemy się w niezwykłą wyprawę. „Świat bez granic” to pasmo wyjątkowych programów o tematyce podróżniczej. Razem z programem „Tu jest pięknie” przemierzymy Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu różnych nietuzinkowych miejsc. Przewodnikiem będzie niezastąpiona Dorota Szelągowska, która odkryje przed widzami różne oblicza piękna. Marcin Prokop przejedzie tysiące mil w pełnym humoru programie „Niezwykłe Stany Prokopa” i zabierze widzów w spontaniczną podróż po Ameryce, jakiej jeszcze nie znamy!

Tuż potem odwiedzimy naszych rodaków, którzy wyjechali za granicę w poszukiwaniu swojego miejsca. W serii „Jestem z Polski” przekonamy się jak wygląda ich życie z dala od rodzinnego kraju! Nie może zabraknąć również Martyny Wojciechowskiej i kultowego programu „Kobieta na krańcu świata” oraz 10/10. Dziennikarka od lat przedstawia niesamowite historie kobiet, porusza ważne tematy i odwiedza wyjątkowe miejsca. Gdybyście mogli przemieścić się na dowolny kraniec świata, gdzie by to było?

ZMYSŁOWE WIECZORY

Zapraszamy na „Zmysłowe wieczory” w TVN Style – bez skrępowania, tematów tabu i ze szczyptą pikanterii. W wyjątkowym sobotnim cyklu rozpalimy ekrany telewizorów do czerwoności! Zaczynamy od „Pani Gadżet erotycznie”! Neonowy wibrator, a może kamera do nagrywania intymnych przygód?

W najbardziej gorącym programie sprawdzimy różnorodne gadżety i akcesoria, które zdadzą test w sypialni każdego widza! Anna Nowak-Ibisz zbada też, czy jest jeden uniwersalny przepis na udany seks i prześledzi słownik pojęć związanych z tym tematem.

Tuż potem rozpoczynamy „Korepetycje z seksu”. To solidna dawka wiedzy na temat życia intymnego, podana w fachowy, a zarazem przystępny sposób. Kolejne propozycje na ten wieczór to „Undressed Polska. Randka w łóżku”, „Apetyt na miłość” i „Oblicza prostytucji”.

EMISJA W PIĄTKI – ŚWIAT BEZ GRANIC
  • 21:10 Tu jest pięknie
  • 21:40 Niezwykłe Stany Prokopa
  • 22:25 Jestem z Polski
  • 23:25 Kobieta na krańcu świata
  • 23:55 10/10
EMISJA W SOBOTY – ZMYSŁOWE WIECZORY
  • 22:25 Pani Gadżet erotycznie
  • 22:55 Korepetycje z seksu
  • 23:25 Undressed Polska. Randka w łóżku
  • 00:25 Apetyt na miłość
  • 01:25 Oblicza prostytucji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *