MediaSieci kablowe

Czerwcowe okno otwarte w sieci East & West

Kolejny miesiąc odmrażania świata z pandemii. Przyda się kilka ciekawych propozycji. Okno otwarte na kanały TVP HD i TVP Seriale w sieci East & West.

 

 

Okno otwarte na kanały TVP HD i TVP Seriale potrwa do 30 czerwca br.

TVP HD to kanał skierowany do widza nowoczesnego, aktywnego, zainteresowanego zdrowym trybem życia, ciekawą kuchnią i stylowymi wnętrzami, lubiącego seriale i dobrą rozrywkę. Wśród propozycji znajdują się polskie programy lifestylowe o zdrowiu, gotowaniu i urządzaniu wnętrz („Przez żołądek do zdrowia”, „Login: kuchnia”, „Dekorady”).

Wielbiciele seriali znajdą dla siebie w ofercie TVP HD premierowe odcinki produkcji Telewizji Polskiej („Prokurator”, „Dziewczyny ze Lwowa”, „rodzinka.pl”). Nie brakuje klasyki polskiego kina i telewizji w nowoczesnej, zrekonstruowanej formie („Alternatywy 4”, „Stawka większa niż życie”, „Janosik”) oraz sporej dawki rozrywki na najwyższym poziomie.

TVP Seriale to największe serialowe przeboje Telewizji Polskiej, cieszące się niesłabnącą popularnością kultowe seriale polskie i zagraniczne, najnowsze seriale produkowane przez TVP oraz ulubione przez widzów telenowele składają się na ofertę programową TVP SERIALE, najchętniej oglądanego kanału filmowego w Polsce.

TVP Seriale jest polską alternatywą dla podobnych kanałów, których bazę stanowią seriale zagraniczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *