Zapowiedzi TV

Kocham Cię, Polsko!: Antek o Królikowski o urodzie nastolatek

Prowadzący Kocham Cię, Polsko! twierdzi, że młode dziewczyny są wobec siebie zbyt krytyczne.
 
SZPITAL DZIECIĘCY W DALLAS
NOWY SEZON: OD SOBOTY 17 CZERWCA O 17:00
Poruszająca i inspirująca seria dokumentalna oferująca rzadką możliwość spojrzenia za kulisy jednego z największych szpitali pediatrycznych w Stanach Zjednoczonych. Widzowie mają okazję zapoznania się z pracą lekarzy, pielęgniarek oraz pozostałego personelu medycznego, który poświęca swój talent, pasję i życie by pomagać dzieciom.
Druga seria programu to podglądanie pracy lekarzy o różnych specjalizacjach. Dr Kristine Guleserian zajmuje się torakochirurgią, Dr Andrew Koh to dyrektor oddziału transplantologii komórek macierzystych, Dr Josepha Forbess jest kardiochirurgiem a dziedziny, którymi zajmuje się Dr Alex Kane to chirurgia plastyczno-rekonstrukcyjna oraz chirurgia czaszkowo-szczękowo-twarzowa.
Dokument to połączenie materiałów filmowych z poszczególnych oddziałów szpitalnych, z wywiadami, w których lekarze opisują swoją pracę i najtrudniejsze przypadki, z jakimi się spotkali podczas pracy pediatrycznej.
IN VITRO: SZANSA NA SZCZĘŚCIE
NOWY SEZON: OD WTORKU 27 CZERWCA O 18:00
Zapłodnienie in vitro to najlepsza metoda przeciwdziałania niektórym problemom z płodnością. Niestety, proces może być bardzo wymagający, a jego rezultatem nie zawsze jest ciąża. Ten chwytający za serce, inspirujący dokument ukazuje losy czterech rodzin, których dzieci urodzą się dzięki innowacyjnej procedurze.
Odkryj na czym polega skomplikowany sposób zapłodnienia, do którego dochodzi poza ciałem kobiety. Zazwyczaj jeden cykl procedury in vitro trwa od czterech do siedmiu tygodni, jednak ciąża nie zawsze jest jego dopełnieniem.
W programie widzowie będą mogli śledzić pełną nadziei i rozczarowań, emocjonalną jak i fizyczną wędrówkę par, które korzystają z tej metody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *