Zapowiedzi TV

Czerwiec 2017 na kanale ID

Doświadczona dziennikarka śledcza Maria Elena Salinas nauczyła się wiele podczas swojej ponad 30-letniej kariery. Jednak lata praktyki pokazały jej, że każda informacja medialna ma drugie dno.
 
 
SEKRETY ZBRODNI  (ang. The Real Story with Maria Elena Salinas 1)
Premiera: w poniedziałek, 5 czerwca o godz. 21:00
Doświadczona dziennikarka śledcza Maria Elena Salinas nauczyła się wiele podczas swojej ponad 30-letniej kariery. Jednak lata praktyki pokazały jej, że każda informacja medialna ma drugie dno.
W tej dokumentalnej serii zobaczymy, jak redaktorka wykorzystuje swoją ogromną wiedzę w poszukiwaniu prawdy kryjącej się w brutalnych i makabrycznych zbrodniach. Poznamy kulisy wyjątkowo okrutnej masakry w mieście Deltona na Florydzie, której motywem była zemsta i chęć odzyskania konsoli Xbox.
Dowiemy się, jak przebiegały poszukiwania i kim był seryjny morderca z Alburquerque.
MEDIUM Z LONG ISLAND  (ang. Long Island Medium 7)
Premiera: w niedzielę, 11 czerwca o godz. 11:00
Zapraszamy na nowe spotkania z medium Theresą Caputo, z którą wyruszymy do mistycznego świata duchów. Podczas tych wypraw spotykać będziemy także członków jej rodziny, którzy z trudem doceniają niecodzienne zdolności swojej matki i żony. Caputo przekonała do siebie już wielu zatwardziałych sceptyków, którym umożliwiła kontakt ze zmarłymi bliskimi. Dziś na spotkanie z nią trzeba czekać aż dwa lata.
W tej serii zobaczymy, jak projektant Carson Kressley nawiązuje kontakt nie tylko z nieżyjącym przyjacielem, ale także zmarłym koniem. Theresa ponownie połączy ojca z synem, który został przypadkowo zastrzelony. Natomiast amerykański aktor Guillermo Diaz pojawi się u medium wraz ze swoim mężem, który skomunikuje się ze zmarłymi rodzicami. Tymczasem w prywatnym życiu Theresy również będzie się działo. Jej partner Larry, podda się kontrolnym badaniom medycznym, po tym jak 15 lat temu wygrał walkę z rakiem mózgu. Z kolei wyniki rutynowej mammografii Caputo dadzą poważne powody do niepokoju.
W SIECI KŁAMSTW  (ang. Web of Lies 4)
Premiera: we wtorek, 20 czerwca o godz. 22:00
W XXI wieku ludzie coraz częściej przenoszą swoje życie do internetu, zupełnie nieświadomi niebezpieczeństw, które tam na nich czyhają. Poszukiwania przyjaźni, miłości, seksu czy możliwości biznesowych zaprowadziły już niejedną osobę do mrocznego półświatka pełnego przestępców i oszustów. Często taka wizyta w wirtualnej rzeczywistości ma tragiczny koniec. W tej serii poznamy historię Megan Exon, która adoptowała sześciolatka na internetowym forum.
Chcąc pomóc innym dzieciom odkryła, że dwójka nieletnich mogła wpaść prosto w szpony pedofila. Z kolei student college’u Brandon Wentzell zakochał się w sieci, w pięknej blondynce Clarissie Chistiakov. Jednak wirtualna relacja nie przebiegała bez zakłóceń – zazdrość, sekrety i kłamstwa sprzysięgały się przeciwko zakochanym. Internetowa miłość doprowadziła do tragedii, której konsekwencje nawet trudno sobie wyobrazić! Przedstawione w tej serii historie są różne, choć równie szokujące. Łączy je jedno – nieprzewidywalność, bowiem nikt nie wie, dokąd prowadzi sieć kłamstw i intryg.
MROCZNE STRONY POŻĄDANIA  (ang. Obsession: Dark Desires 4)
Premiera: w środę, 28 czerwca o 21:00
„Mroczne strony pożądania” to przerażająca i mrożąca krew w żyłach seria. Zaprowadzi nas w sam środek umysłów ludzi mających obsesję oraz niezrównoważonych maniaków. Przyjrzymy się, jak niszczycielskie i tragiczne w skutkach mogą być zaburzenia urojeniowe i fantazje. Sąsiedzi samotnicy, zamknięci w sobie koledzy i trudni, sprawiający kłopoty zupełnie obcy ludzie żyjący na granicy rzeczywistości. Nieprowokowani i niekontrolowani czekają cierpliwie na swoją kolej w ukryciu, obserwując z miłością i oddaniem swoją ofiarę.
W tej serii zobaczymy, jak życie Katie Call zamieniło się w koszmar, kiedy były chłopak założył podsłuch w jej domu. Z kolei Christine wraz z dziećmi uciekła od agresywnego męża Shane’a. Zdeterminowany partner nie dał za wygraną i wyruszył w pościg za rodziną. W pewnym momencie wszelkie granice zostają przekroczone, a życie ofiary i jej oprawcy tworzy tragiczny splot. Wówczas okazuje się, że wewnętrzny przymus jest silniejszy niż zdrowy rozsądek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *