Czerwiec 2017 na kanale Polsat JimJam

W nadchodzącym miesiącu Polsat JimJam szczególnie poleca uwadze premierę serialu „Wild Kratts” – dzięki tej animacji mali widzowie dowiedzą się wiele o różnych gatunkach egzotycznych stworzeń, m.in. lwach, niedźwiedziach polarnych czy krokodylach.
 
W weekendy zapraszamy ponadto na maratony z serialem „Dot”. W każdą sobotę i niedzielę o 8:30 oraz 16.00 Polsat JimJam zaprasza również małych widzów na seanse z bajkami, wśród których zobaczymy m.in.: „My Little Pony: Parada księżniczki”, „Woodlisie w obronie lasu” oraz „Kredki z Kolorkowa”.
PREMIERA: WILD KRATTS
Od 19 czerwca w dni powszednie o 13:55, 16:55 i 21:05
Chris i Martin to bracia, którzy podróżują po całym świecie, by obserwować zwyczaje dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku. Dzięki tej animacji mali widzowie dowiedzą się wiele o różnych gatunkach egzotycznych stworzeń, m.in. lwach, niedźwiedziach polarnych czy krokodylach. Każdy odcinek w przystępny sposób przedstawia cechy charakterystyczne dla danego gatunku oraz prezentuje unikalne sceny z życia dzikich zwierząt.
Bohaterowie za każdym razem przeżywają niesamowite przygody oraz są skłonni do nie lada poświęceń, by uchwycić najlepsze momenty. W pracy wspiera ich zespół fachowców, którzy dbają o to, by bracia dysponowali najnowszym sprzętem oraz zawsze mieli odpowiedni kamuflaż ułatwiający im zbliżenie się do dzikich zwierząt. W jednym z odcinków Chris i Martin zostaną zmniejszeni i przebiorą się za jajka, by wejść do krokodylego gniazda.
WEEKENDY Z DOT.
W każdą sobotę i niedzielę od 10:00 do 11:05
W weekendy od 10:00 do 11:05 zapraszamy na spotkania z Dot! Dot to ciekawa świata i pełna energii ośmiolatka, która nie ustaje w poszukiwaniu niezwykłych przygód. Nieodłącznym towarzyszem Dot jest tablet, który wykorzystuje do nauki i odkrywania tajemnic otaczającego świata. Dziewczynka pokazuje także, jak kreatywnie wykorzystać możliwości, które dają nam nowe technologie – potrafi nakręcić inspirujący film wideo oraz zrobić zdjęcia do rodzinnego albumu. Zawsze pamięta też o tym, by w porę się wylogować i spędzić czas na zabawie ze znajomymi, rodzicami oraz psem!
Najważniejszym przesłaniem bajki jest to, że technologie mogą wzbogacić nasze życie, ale nie możemy pozwolić, by je zdominowały. Seria inspiruje także dzieci do odkrywania całego wachlarza możliwości związanych z dostępem do Internetu i nowych technologii, które wykraczają poza gry komputerowe czy zabawne aplikacje. Animacja powstała w oparciu o książkę autorstwa Randi Zuckerberg – ekspertki w dziedzinie nowych technologii, która przez sześć lat pełniła funkcję dyrektora marketingu Facebooka (jest starszą siostrą założyciela portalu).
CZAS NA BAJKI
W każdą sobotę i niedzielę o 8:30 i 16:00
W każdą sobotę i niedzielę o 8:30 i 16:00 zapraszamy na seanse z bajkami:
My Little Pony: Parada księżniczki – w sobotę, 3 czerwca
Woodlisie w obronie lasu – w niedzielę, 4 czerwca oraz w sobotę, 10 czerwca
Kredki z Kolorkowa – w niedzielę, 11 czerwca oraz w sobotę, 17 czerwca
Dex Hamilton – w niedzielę, 18 czerwca oraz w sobotę, 24 czerwca
Heidi – w niedzielę, 25 czerwca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *