Zapowiedzi TV

Czerwiec na kanałach Cartoon Network i Boomerang

Cartoon Network zaprasza, aby rozpoczynające się wakacje spędzić w towarzystwie dzielnych Młodych Tytanów.
 

 
MŁODZI TYTANI: AKCJA LATO!
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 18 CZERWCA O 8:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 8:15
Cartoon Network zaprasza, aby rozpoczynające się wakacje spędzić w towarzystwie dzielnych Młodych Tytanów. Robin, Gwiazdka, Raven Cyborg i Bestia znów będą ratować świat przed kolejnymi niebezpieczeństwami i będą towarzyszyć widzom aż do końca wakacyjnej przerwy od szkoły.
W czerwcu zostanie wyemitowany maraton „Młodzi Tytani: Akcja lato!”. Następnie pojawią się premierowe odcinki z udziałem dzielnej drużyny bohaterów, a na koniec stacja zaprasza wszystkich do wspólnego, wielkiego odliczania do 200. odcinka Młodych Tytanów.
MIĘDZY NAMI, MISIAMI!
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 4 CZERWCA O 17:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:50
Już od pierwszego poniedziałku czerwca na antenie Cartoon Network pojawią się nowe odcinki trzeciego sezonu przygód Grizza, Pandy i Lodomira. W poszukiwaniu ciekawych doznań misie wybiorą się na wyprawę przez niebezpieczną rzekę.
Innym razem spotkają grupę bezradnych króliczków, które żyją w strachu przed okrutnymi wronami. Spróbują również zaprzyjaźnić się z pszczołami, ale ta nowa znajomość okażę się bardzo niebezpieczna, a misie staną się nawet ich bezmyślnymi sługami.
O tym, czy uda im się wydostać spod obezwładniającego wpływu królowej pszczół, widzowie przekonają się, oglądając w czerwcu nowe odcinki „Między nami, misiami”.
ANGELO RZĄDZI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 11 CZERWCA O 6:25
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 6:25
Cartoon Network zaprasza na premierę czwartego sezonu „Angelo rządzi”. Rezolutny nastolatek razem z dwójką swoich przyjaciół – Laurentym i Lolą – tworzą ekipę rozrabiaków, którą bardzo ciężko jest powstrzymać przed kolejnymi psotami.
Choć czasem ciekawość świata wpędza ich w rozmaite tarapaty, ostatecznie i tak zawsze wychodzą z nich obronną ręką. Codziennie na antenie Cartoon Network będą emitowane dwa nowe odcinki czwartego sezonu serialu.
CARTOON NETWORK CLASSICS
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 4 CZERWCA O 22:00
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 22:00
Od czerwca na antenie stacji Cartoon Network będą emitowane długo wyczekiwane klasyczne kreskówki. Wśród nich nie zabraknie przygód niezwykłego dzieciaka – Dextera, który cały czas eksperymentuje w swoim domowym laboratorium. Młodsi widzowie poznają także niezwykle inteligentną łasicę z serialu „Jam Łasica”.
To wykształcone zwierzę zna się na wszystkim, począwszy od mechaniki przez medycynę i na filozofii kończąc. Wśród kultowych propozycji nie zabraknie też „Krowy i Kurczaka” oraz serialu „Chojrak – tchórzliwy pies”. Maraton klasycznych kreskówek będzie emitowany codziennie, od poniedziałku do niedzieli o godz.22:00.

 
WIELKA ZAGADKA SCOOBY’EGO
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 18 CZERWCA O 09:05
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 09:05
W czerwcu stacja Boomerang zaprasza wszystkich widzów do wspólnego tropienia tajemniczych zagadek razem ze Scooby-Doo i jego ekipą. Codziennie będą emitowane dwa odcinki serialu „Wyluzuj, Scooby Doo!”, a pomiędzy nimi na ekranie telewizora pojawią się specjalne zadania polegające na sprawdzeniu swoich umiejętności detektywistycznych.
Każdy widz, dzięki wykorzystaniu cyfrowych mediów, będzie mógł się wczuć się w rolę jednego z bohaterów: Freda, Velmy, Daphne lub Kudłatego.
ODLOTOWE WYŚCIGI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 11 CZERWCA O 6:55
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 6:55
Fani szybkiej jazdy mogą ponownie zapiąć pasy. W czerwcu na antenie Boomeranga wystartują nowe odcinki pierwszego sezonu „Odlotowych wyścigów”. W kolejnych zawodach powrócą m.in. Penelopa Samwdzięk, która zawsze ma głowę na karku i większość swojego czasu poświęca na ratowanie innych oraz Piękny Piotruś o wielkim sercu i jeszcze większym ego w swoim Turbo-karcie.
Nie zabraknie też niegodziwej ekipy Rakietowca, która zrobi wszystko, by jako pierwsza dotrzeć do mety. Emocjonującą rywalizację ekip będzie można śledzić już od 11 czerwca na antenie Boomeranga.
LETNIE KINO BOOMERANGA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 18 CZERWCA O 9:55
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 9:55
W czerwcowe poranki stacja Boomerang zaprasza na wyjątkowe filmy pełne znanych i lubianych bohaterów. „Letnie Kino Boomeranga” to wakacyjny cykl, który upłynie pod znakiem pełnometrażowych filmów.
Widzowie sprawdzą m.in., co słychać u nierozłącznych Toma i Jerry’ego, leniwego kota Garfielda oraz psiego detektywa Scooby-Doo i jego przyjaciół. Emisja filmów od poniedziałku do piątku o godz. 9:55.
ZGRANA PIĄTKA
PREMIERA W SOBOTĘ 23 CZERWCA O 12:40
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 12:40
Kakadu MC Wporzo jest egzotycznym obieżyświatem, który zwiedzał najróżniejsze zakątki świata. Pewnego razu trafia na farmę i spotyka tam jej mieszkańców; psa Paco, króliki Kimi i Loonę oraz osła Jerzyka.
Jego nowi przyjaciele nie widzieli w życiu wiele – znają tylko swoją stodołę. MC Wporzo opowie im o swoich doświadczeniach i przygodach, które przeżył podczas licznych podróży. Głosu głównemu bohaterowi użycza aktor Bartosz Obuchowicz.
 
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *