MediaZapowiedzi TV

Czerwiec na kanałach Cinemax

Zapachy (Perfumes (Aka. Les Parfums)) – perypetie wybuchowej diwy i jej asertywnego szofera, który nie boi się postawić się swojej szefowej (premiera 5 czerwca, Cinemax2).

 

 • Creamson Peak. Wzgórze krwi (Creamson Peak) – tajemniczy mężczyzna kradnie serce młodej pisarki i zabiera ją do swojego tajemniczego domu na szczycie góry. Mia Wasikowska, Jessica Chastain oraz Tom Hiddleston w rolach głównych, a Guillermo Del Toro za kamerą (emisja 6 czerwca, Cinemax)
 • Piłat (Pilate) – kiedy starsza kobieta traci męża, jej odnosząca sukcesy córka decyduje się nią zaopiekować. Niestety ich relacja szybko zaczyna się psuć, a kobiety zaczynają nawzajem niszczyć sobie życie. Pięć nagród na MFF w Mediolanie (premiera 6 czerwca, Cinemax2)

 • Rosyjski spleen (Russian Spleen) – trójka współlokatorów z Moskwy musi stawić czoła wyzwaniom, jakie przynosi im jeden niespodziewany dzień (premiera 12 czerwca, Cinemax)
 • Nocna jazda (Night Ride (Aka. La Nuit Venue)) – pewnej nocy między dziewczyną do towarzystwa a kierowcą taksówki, nielegalnym imigrantem z Chin, rozpoczyna się piękna, ale niebezpieczna historia miłosna. Nagroda Publiczności na Champs-Élysées Film Festival (premiera 12 czerwca, Cinemax2)
 • Wyścig o wszystko (The Racer (2020)) – perypetie belgijskiego kolarza wspierającego, który po dwudziestu latach brania udziału w wyścigu po cichu marzy o zdobyciu koszulki lidera Tour de France (premiera 13 czerwca, Cinemax)
 • 14 dni, 12 nocy (14 Jours, 12 Nuits (Aka. 14 Days, 12 Nights))  po tragicznym wypadku, w którym Isabelle traci adoptowaną córkę, kobieta decyduje się wyruszyć w podróż do Wietnamu, miejsca narodzin dziewczyny. Dramat o szukaniu tożsamości, przebaczenia i narodzinach przyjaźni między dwiema kobietami, które połączyła miłość do tego samego dziecka (premiera 13 czerwca, Cinemax2)

 

 • Do ostatniej śmierci (To Your Last Death)  Miriam, jedyna ocalała uczestniczka pokręconej gry stworzonej przez jej ojca, otrzymuje propozycję, aby cofnąć się w czasie i spróbować uratować swoje rodzeństwo. Mroczna animacja nagrodzona na MFF w Pasadenie (premiera 18 czerwca, Cinemax)
 • Kłótnia (The Argument) – para zakochanych wdaje się w kłótnię, która przerywa wyprawione przez nich przyjęcie. Wraz z gośćmi decydują się odtworzyć noc, aby ustalić które z nich miało rację (premiera 19 czerwca, Cinemax)
 • Lin (Tench) – zwolniony z więzienia dwudziestolatek jest zdeterminowany by stać się inny, lepszym człowiekiem. Szybko jednak zostaje wystawiony na kolejną próbę. Nagroda na MFF w Gandawie (premiera 19 czerwca, Cinemax2)
 • Everest (Everest (2015)) – oparte na faktach kino przywołujące dramatyczne wydarzenia, jakie rozegrały się w maju 1996 roku na Mount Everest, gdzie jednego dnia zginęło aż 15 wspinaczy (emisja 20 czerwca, Cinemax)
 • Oblężenie na ulicy Liperti (The Siege On Liperti Street) – współczesny western opowiadający historię rodziny borykającej się z bankructwem i ich walki o utrzymanie domu, bez względu na cenę. Akcja filmu rozgrywa się w strefie buforowej ONZ w cypryjskiej Nikozji. Cztery nagrody na Festiwalu Filmowym w Salonikach (premiera 20 czerwca, Cinemax2)

 • Klub Knuckledust (Knuckledust) – policja odnajduje podziemny klub walki, a w nim masę ciał wojowników. Funkcjonariusze muszą dowiedzieć się, czy jedyny ocalały jest katem czy ofiarą (premiera 25 czerwca, Cinemax)
 • Jak zostać zbirem (Lowdown Dirty Criminals) – były dostawca pizzy i jego przyjaciel marzą o karierze w przestępczym światku do czasu, kiedy ich ścieżki przecinają się z groźnym gangsterem (premiera 26 czerwca, Cinemax)
 • Pora wylinki (Time Of Moulting) – Stephanie żyje odizolowana od świata z niestabilną psychicznie matką i niegodnym zaufania ojcem. W końcu pozbawiona nadziei na lepsze jutro dziewczyna wycofuje się do mrocznego świata barbarzyńskich fantazji (premiera 26 czerwca, Cinemax2)
 • Rodzina Addamsów (The Addams Family (2019)) – rodzina Addamsów, po latach życia na uboczu, postanawia nagle skonfrontować się ze światem zewnętrznym. Uwielbiana przez widzów na całym świecie mroczna rodzina powraca w filmie animowanym (premiera 27 czerwca, Cinemax)
 • To, czego o mnie nie wiesz (What You Don’t Know About Me) – para po przejściach zaczyna wieść beztroskie wspólne życie. Wszystko do czasu, kiedy pewnego dnia mężczyzna zostaje aresztowany i oskarżony przez skorumpowaną policję o handel narkotykami (premiera 27 czerwca, Cinemax2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *