Czerwiec na kanale CBS Reality

W czerwcu CBS Reality szczególnie poleca uwadze 1. sezon serialu dokumentalnego „Tropami zbrodni”, będący produkcją własną CBS Reality. Seria bada i rekonstruuje niektóre z najbardziej intrygujących i zaskakujących spraw karnych ostatnich dwóch dekad ukazując w jaki sposób nowoczesne techniki kryminalistyczne doprowadzają do rozwikłania zbrodni i postawienia winnych przed sądem.
 

W tym miesiącu CBS Reality zaprasza także na premierę 1. sezonu serialu dokumentalnego „Tragiczne wypadki celebrytów”, przedstawiającego analizy i historie stojące za tragicznymi wypadkami, w których brali udział słynni celebryci. Serial próbuje ustalić, co dokładnie wydarzyło się w krytycznych minutach prowadzących do zdarzenia.

W czerwcu oglądać będzie można także premierowo 4. sezon serialu dokumentalnego „Mordercy celebryci”, a w nim historie morderców, którzy po popełnieniu zbrodni osiągnęli status gwiazd, oraz 3. sezon serialu dokumentalnego „Zabójcze żony”, przedstawiającego prawdziwe historie kobiet – morderczyń.

 
TROPAMI ZBRODNI
Sezon 1.
Produkcja własna CBS Reality
PREMIERA
W każdą niedzielę o 22:00

Nowa seria CBS Reality „Tropami zbrodni” bada i rekonstruuje niektóre
z najbardziej intrygujących i zaskakujących spraw karnych ostatnich dwóch dekad z takich krajów jak Wielka Brytania, Irlandia, Stany Zjednoczone czy Kanada, gdzie technologia zmieniła kierunek badań i dzięki niej doprowadzono winnych przed oblicze sprawiedliwości. Seria pokazuje poświęcenie i ciężką pracę śledczych, policji, naukowców oraz ekspertów z różnych dziedzin.

Dzięki zeznaniom kluczowych świadków, nowym wywiadom, zrekonstruowanym sekwencjom i materiałom archiwalnym, „Tropami zbrodni” dostarcza dogłębnego, a często osobistego opisu szczegółów dotyczących kluczowych śledztw kryminalnych prowadzonych w ostatnim czasie.

MORDERCY CELEBRYCI
Sezon 4.
PREMIERA
Od 12 czerwca w każdy wtorek o 21:00
Kontynuacja w kolejnym miesiącu


Program „Mordercy celebryci” przedstawia historię zabójców, którzy zdobyli rozgłos, gdy ich zbrodnie wywołały medialny szum. Psychologia działań kryjąca się za morderstwem od dawna była materiałem źródłowym dla telewizji, książek i filmów, ale wciąż tajemnicą jest to, dlaczego niektórzy zabójcy przyciągają uwagę milionów.

Każdy z godzinnych odcinków serii dokumentalnej „Mordercy celebryci” przedstawia rekonstrukcje znanych zbrodni oparte na materiałach archiwalnych i wnikliwych komentarzach osób związanych z daną sprawą, mających pomóc w rozwikłaniu zawiłych losów bohaterów, którzy często mimowolnie znaleźli się w świetle reflektorów. Prowadzącym program jest pisarz i dziennikarz magazynu „People”, Steve Helling, który w swojej karierze opisał kilka głośnych spraw kryminalnych,
w tym zaginięcie Natalee Holloway i Laci Peterson
.

ZABÓJCZE ŻONY
Sezon 3.
PREMIERA
Od 13 czerwca w każdą środę o 21:00
Kontynuacja w kolejnym miesiącu

Program opowiada trzymające w napięciu historie kobiet, które popełniły brutalne zbrodnie przeciwko swoim mężom lub kochankom. Niektóre z nich przeżyły lata emocjonalnego, seksualnego i fizycznego znęcania się, zanim postanowiły stawić opór.

U innych, motywem do popełnienia przestępstwa była zazdrość lub chciwość. Każdy odcinek przedstawia dwie fascynujące historie opowiedziane z perspektywy kobiet, które popełniły zbrodnie, a także policji, śledczych, członków ich rodziny i samych ofiar.

Seria dokumentalna „Zabójcze żony” ujawnia traumatyczne wydarzenia, które doprowadziły do tych śmiertelnych konfrontacji.

TRAGICZNE WYPADKI CELEBRYTÓW
Sezon 1.
PREMIERA
Od 2 do 17 czerwca w każdą sobotę i niedzielę o 20:00

Każdy wypadek ma swoje konsekwencje. Ale kiedy w grę wchodzi celebryta, nikt nie jest w stanie przewidzieć reperkusji. W każdym odcinku serii dokumentalnej widzowie mogą przenieść się na miejsce katastrofy, w której wziął udział słynny celebryta i zobaczyć analizę kluczowych czynników, które doprowadziły do śmierci lub obrażeń, mogących zmienić całe życie.

Wypadek i związane z nim teorie są rekonstruowane przez ekspertów
i znawców, którzy na miejscu, w którym doszło do tragedii próbują znaleźć wskazówki i ustalić, co dokładnie wydarzyło się w krytycznych minutach prowadzących do zdarzenia. Odcinki opowiadają historię tragicznych wypadków Caitlyn Jenner, Paula Walkera, Johna Kennedy’ego, Tracy’ego Morgana, Johna Denvera i Justina Biebera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *