Czerwiec na kanale Crime+Investigation Polsat

W czerwcu na Crime+Investigation Polsat powraca program „48 godzin”, który ukazuje jak pierwsze dwie doby po dokonaniu zbrodni są kluczowe dla schwytania sprawcy. Cykl „Zbrodnie namiętności” przedstawia dramatyczne historie ludzi, którzy niespodziewanie zaatakowali ukochane osoby. Co przywiodło ich do zbrodni? Od 30 czerwca we wtorki o 21:00 zaprezentujemy przejmujący program „Oskarżeni: linia obrony”, osobisty obraz przeżyć i doświadczeń osób, którym przedstawiono formalne zarzuty i które następnie postawiono przed sądem.

 


48 godz​in

The First 48 22B
W czwartki o 21:00 od 18 czerwca na Crime+Investigation Polsat
13×60

48 godzin powraca w nowej serii na Crime+Investigation. W medycynie nazywają to kluczową godziną. W śledztwie kryminalnym pierwszymi dwiema dobami. Każdy detektyw potwierdzi, że jeśli w tym czasie policja nie wpadnie na trop podejrzanego, szanse na schwytanie go spadają o połowę.

„48 godzin” to reality show, którego konwencja przywodzi na myśl dramat telewizyjny. Obserwujemy pracę śledczych z wydziału zabójstw w czasie wspomnianych kluczowych 48 godzin. W każdym odcinku śledzimy losy detektywów z różnych wydziałów zabójstw, którzy starają się rozwiązać sprawy w ciągu pierwszych 48 godzin, podczas gdy czas nieubłaganie ucieka.

Oskarżeni: linia obrony
The Accused
We wtorki o 21:00 od 30 czerwca na Crime+Investigation Polsat
8×60

Program przedstawia losy ludzi oskarżonych o popełnienie poważnych zbrodni. Zobaczymy bardzo osobisty obraz przeżyć i doświadczeń osób, którym przedstawiono formalne zarzuty i które następnie postawiono przed sądem.

Historie zaprezentowane z perspektywy oskarżonego, jego obrońcy i członków rodziny prowadzą widzów przez cały proces, jakiemu poddany jest bohater danego odcinka, począwszy od planowania linii obrony, przez postępowanie sądowe aż po ogłoszenie werdyktu. Wyjątkowy, emocjonalny zapis sytuacji, w której stawką jest ludzka wolność.

Zbrodnie namiętności
Casanova Killers
We wtorki o 21:00 od 30 czerwca na Crime+Investigation Polsat
8×60

Cykl „Zbrodnie namiętności” przedstawia dramatyczne historie ludzi, którzy uchodzili dotąd za spokojnych. W ich umysłach nagle coś się jednak przestawiło i osoby, które kochali, niespodziewanie stały się ofiarami ich przemocy.

O tych, których namiętność doprowadziła do morderczego szału.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *