Czerwiec na kanale Discovery Life

Program ukazuje niezwykłe życie trzech rodzin, które są na różnych etapach szukania „drugich żon”, umawiania się z nimi lub wprowadzania ich do swojego życia.
 

 
POLIGAMISTA SZUKA ŻONY
(SEEKING SISTER WIFE)
Od poniedziałku, 11 czerwca, godz. 19:00
Program ukazuje niezwykłe życie trzech rodzin, które są na różnych etapach szukania „drugich żon”, umawiania się z nimi lub wprowadzania ich do swojego życia. Mając nadzieję na znalezienie kogoś, kto będzie do nich pasował, rozpoczynają skomplikowany proces. W tym czasie muszą sobie radzić z osądzającymi ich krewnymi i wścibskimi sąsiadami.
Poznamy między innymi Snowdenów — na pierwszy rzut oka typową amerykańską rodzinę z dwójką uroczych dzieci. Jednak Ashley i Dimitri właśnie zakończyli jedną toksyczną relację, a teraz szukają nowej „drugiej żony”! Rodzina Alldredge’ów to ortodoksyjni mormoni — mąż, dwie żony i łącznie siedmioro dzieci. Teraz myślą o powiększeniu rodziny i aktywnie szukają trzeciej żony! Z kolei państwo Brineyowie opowiedzą nam, jak nowy członek ich rodziny — „druga żona” — radzi sobie z życiem w takim nietypowym układzie.
Wszyscy chcąc znaleźć idealną kandydatkę spotykają się z kobietami na żywo oraz on-line. Mimo, że są świadomi problemów z jakimi wiąże się powiększenie rodziny o kolejną żonę, to mimo wszystko nie zaprzestają poszukiwań.
CÓRKA INNA NIŻ WSZYSTKIE
(I AM JAZZ 4)
Od soboty, 30 czerwca, godz. 18:00
Jazz Jennings to typowa szesnastolatka — z jednym wyjątkiem: po urodzeniu została uznana za chłopca. Jej rodzina zaakceptowała Jazz jako dziewczynkę już w młodym wieku i zawsze wspierała ją w walce z dyskryminacją i znęcaniem się przez rówieśników. Dziś Jazz nie jest już taka mała i przygotowuje się do operacji zmiany płci. Na co dzień zmaga się z normalnymi problemami w szkole i typowymi dla wieku dojrzewania wahaniami nastrojów.
Jednak dochodzą do tego trudności, których nie ma większość jej rówieśników: wyzwania związane z byciem osobą transseksualną w przededniu najważniejszej decyzji w życiu. Okazuje się, że jej lekarze nie wiedzą, jak poradzić sobie z pewnymi problemami chirurgicznymi. Czy Jazz przejdzie operację, na którą czeka? Mimo piętrzących się problemów dziewczyna chętnie poznaje nowych przyjaciół. Nawet zaczyna chodzić na randki, udowadniając swojej rodzinie — i sobie samej — że jej determinacja jest silniejsza, niż kiedykolwiek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *