MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Czerwiec pełen filmowych hitów w TVN Fabuła

Stacja TVN Fabuła nie zwalnia tempa i z miesiąca na miesiąc osiąga coraz większe wyniki! W maju w atrakcyjnej dla reklamodawców grupie komercyjnej z miast stacja uzyskała SHR = 0,72%, co oznacza blisko 55% wzrost w oglądalności w stosunku do maja w ubiegłym roku oraz SHR = 0,93% w grupie mężczyzn z miast uzyskując 40% wzrost rok do roku! Tak dobre wyniki mają odzwierciedlenie w jakościowej ramówce, w której nie brakuje najlepszego amerykańskiego kina z gwiazdorską obsadą.

 

 

W maju najchętniej oglądanymi pozycjami programowymi był sensacyjny thriller z Geena Davis„Długi pocałunek na dobranoc” (AMR = 97 304), dramat kryminalny „Dla niej wszystko” z Russellem Crowe (AMR = 86 260) oraz komedia „Sknerus” z główną rolą Michaela J. Foxa (AMR = 83 211).

W czerwcu TVN Fabuła przygotowała dla widzów m.in. kino akcji „Nagłe zderzenie” z Clintem Eastwood’em (15.06), zwariowaną komedię „Egzamin dojrzałości” ze Scarlett Johansson (21.06), zrealizowany z hollywoodzkim rozmachem kryminał „Infiltracja” w reżyserii Martina Scorsese z Leonardo DiCaprio (23.06), oraz superprodukcję „Troję” z Bradem Pittem w roli głównej (29.06).

Na antenie pojawią się również trzy części science fiction „Transformers”, w których Autoboty po raz kolejny będą musiały stanąć do walki z Decepticonami, w obronie przejęcia władzy nad Ziemią. Emisja trzy dni po kolei – „Transformers: Zemsta upadłych” (18.06), „Transformers III” (19.06) oraz„Transformers: Wiek Zagłady” (20.06).

Pod koniec czerwca fani komedii kryminalnych będą mogli obejrzeć trylogię „Gliniarza z Beverly Hills”. Głównym bohaterem jest Axel Foley, przebiegły i błyskotliwy policjant z ulic Detroit, który bez skrupułów wkracza w luksusowy świat Beverly Hills, byle tylko dorwać morderców i złodziei. Przed jego sprytem, niekonwencjonalnymi metodami i zabójczym poczuciem humoru nie obroni się nawet międzynarodowa siatka przemytników narkotyków!

Dane: NAM, SHR%, A 16-49 c50k+, M 16-49 c50k+ 05.2017 vs 05.2016, Programmes, A4+, 05.2017.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *