Internet & Gry - Reklama

Cztery renomowane gry Xbox zadebiutują na Nintendo Switch oraz platformach Sony

Wczoraj wieczorem na Xbox Wire ogłoszono, że cztery produkcje ze stajni Xbox Game Studios pojawią się na platformach Nintendo Switch i Sony.

 

Korzystając z wiedzy w dziedzinie tworzenia gier na wiele platform, twórcy otwierają swoje cyfrowe uniwersa dla większej liczby graczy:

  • Pentiment (Obsidian Entertainment), wielokrotnie nagradzana gra przygodowa z unikatowym stylem wizualnym, jest już dostępna na platformach PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch.
  • Hi-Fi RUSH (Tango Gameworks/Bethesda Softworks), ceniona, muzyczna gra akcji zadebiutuje na PlayStation 5 już 19 marca. Od dziś gracze mogą składać zamówienia przedpremierowe.
  • Grounded, kooperacyjny survival przygodowy z bazą 20 milionów graczy, pojawi się na PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch 16 kwietnia, oferując rozgrywkę międzyplatformową.
  • Sea of Thieves (Rare), słynna gra przygodowa z otwartym światem i społecznością ponad 35 milionów graczy, trafi na PlayStation 5 już 30 kwietnia, z możliwością dodania do listy życzeń od dziś. Ta produkcja również zaoferuje fanom grę międzyplatformową z Xbox i PC.

Więcej informacji na temat debiutów powyższych gier można znaleźć we wpisie na Xbox Wire.

foto. Xbox

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *