MediaZapowiedzi TV

“Cztery wesela i pogrzeb” – nowa serialowa komedia romantyczna w HBO GO i HBO3 (wideo)

Czworo przyjaciół z Ameryki spotyka się po kilku latach na weselu w Londynie. Po niespodziewanej wolcie przed ołtarzem, życie wszystkich bohaterów zmienia się diametralnie. Cztery wesela i pogrzeb to serial komediowy nawiązujący do hitu filmowego z lat 90. Premiera produkcji zaplanowana została na 1 grudnia w HBO GO. W HBO3 serial premierowo wyemitowany zostanie jako sylwestrowy maraton.

 

Maya (Nathalie Emmanuel), młoda dyrektorka ds. komunikacji, pracuje na rzecz kampanii senatorskiej w Nowym Jorku. Kiedy pewnego dnia dziewczyna otrzymuje zaproszenie na ślub od swojej koleżanki ze szkoły, obecnie mieszkającej w Londynie, postanawia zostawić za sobą zarówno swoje życie zawodowe, jak i prywatne, i rusza w podróż do Anglii. Tam ponownie nawiązuje kontakt ze starymi przyjaciółmi i niespodziewanie zostaje rzucona w sam środek ich osobistych kryzysów. Wszystkich bohaterów czeka burzliwy rok, podczas którego znajdą nową miłość i poznają ból rozstania. W serialu zobaczymy, jak zaczynają i kończą się związki, miłość rodzi się i wypala, będziemy świadkami pewnego politycznego skandalu i poznamy kulisy londyńskiego życia towarzyskiego. Naturalnie nie zabraknie w nim także tytułowych czterech wesel i…. pogrzebu.

 

 

W serialu Cztery wesela i pogrzeb występują: Nathalie Emmanuel  (serial HBO Gra o tron, filmy Więzień labiryntu), Nikesh Patel (serial Indian Summers, Artemis Fowl), John Reynolds (serial Stranger Things), Rebecca Rittenhouse (Pewnego razu… w Hollywood), Brandon Mychal Smith (Najbardziej znienawidzona kobieta Ameryki), a także Andie MacDowell (Seks, kłamstwa i kasety wideo) oraz Dermot Mulroney (Mój chłopak się żeni).

Obowiązki producentów wykonawczych pełnili Mindy Kaling, Tracey Wigfield, Richard Curtis, Jonathan Prince, Matt Warburton, Howard Klein z 3Arts Entertainment, Charlie Grandy, Tristram Shapeero oraz Charles McDougall (odcinki 1 oraz 2). Serial wyprodukowany został przez MGM Television oraz Universal Television.

Premiera serialu Cztery wesela i pogrzeb (Four Weddings and A Funeral) zaplanowana została na 1 grudnia w HBO GO. Tego dnia do serwisu dodany zostanie cały sezon produkcji

Premiera na antenie HBO3 odbędzie się 31 grudnia w postaci sylwestrowego maratonu od godziny 20:00

Serial liczy 10 odcinków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *