Prasa - Ksiązka

„Czułość i wolność. Budujmy równowagę w relacjach” – wspólna akcja społeczna „Wysokich Obcasów”, „Gazety Wyborczej” i Kulczyk Foundation

„Wysokie Obcasy” i „Gazeta Wyborcza” we współpracy z Kulczyk Foundation rozpoczęła akcję społeczną „Czułość i wolność. Budujmy równowagę w relacjach”, której założeniem jest wsparcie czytelników w przetrwaniu trudnego czasu pandemii oraz dostarczenie pomysłów i skłonienie do refleksji, nad tym jak przygotować siebie i swoich najbliższych na życie w świecie „po koronawirusie”. W ramach projektu zostanie przeprowadzone również badanie dotyczące równowagi w relacjach domowych.

 

 

 

Od ponad miesiąca życie zdecydowanej większości Polaków bardzo się zmieniło. Domy stały się dla miejscem pracy, nauki, odpoczynku i jedynej rozrywki. To dobry powód do życzliwego przyjrzenia się sobie, swoim relacjom i temu, jak w nich funkcjonujemy.

Aby to ułatwić w ramach inicjatywy na łamach „Wysokich Obcasów”, „Gazety Wyborczej” oraz serwisu Wysokiobcasy.pl będą publikowane teksty i wywiady dotyczące emocji związanych z izolacją i lękiem oraz pomysłów na to jak przygotować siebie i bliskich na życie w rzeczywistości po pandemii.

Dodatkowo organizatorzy akcji „Czułość i wolność. Budujmy równowagę w relacjach” będą namawiać wszystkich czytelników do przeanalizowania ich relacji rodzinnych, podziału obowiązków i zajmowanych ról. W tym celu w serwisie Wysokiobcasy.pl pojawi się ankieta dotycząca równowagi w relacjach domowych w kontekście dzielenia się obowiązkami domowymi i wspólnego uczestniczenia w życiu domowym. Wyniki badania zostaną przedstawione jeszcze w trakcie trwania akcji.

Teksty będą ukazywać się w serwisie Wysokieobcasy.pl oraz w papierowym wydaniu „Wysokich Obcasów” przynajmniej do końca maja br. Więcej informacji o akcji oraz bieżące publikacje można znaleźć na stronie akcji: https://www.wysokieobcasy.pl/akcje-specjalne/0,174350.html#TRNavSST

 

Partnerem akcji jest Kulczyk Foundation.

 

Projekt jest promowany w mediach społecznościowych, w serwisach grupy Wyborcza.pl oraz kulczykfoundation.org.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *