Czwarta Atomówka przybywa do Townsville

13 listopada w Cartoon Network pojawi się czwarta Atomówka – Bombka. Zaginiona przed laty starsza siostra Bajki, Bójki i Brawurki przybywa do Townsville, by dowiedzieć się więcej na temat swoich wyjątkowych supermocy i stanąć w obronie miasteczka. Głosu Bombce użyczy Patricia Kazadi.

 

Jeszcze zanim na świecie pojawiły się Bajka, Bójka i Brawurka Profesor Atomus stworzył małą dziewczynkę o imieniu Bombka. Bystra i słodka bohaterka obdarzona została wyjątkowymi mocami: potrafiła lata, teleportować się i była bardzo silna. Miała też jednak jeden poważny problem: nie umiała panować nad swoimi emocjami, co często wprowadzało w otoczeniu wielki chaos. Zdarzyło jej się nawet zniszczyć dach domu profesora.

Czwarta Atomówka zaginęła przed laty w tajemniczych okolicznościach. Teraz, jako nastolatka, powraca do Townsville, by poznać wszystkie możliwości, jakie dają jej supermoce, które posiada. Na miejscu odkrywa, że ma trzy wyjątkowe siostry i razem z nimi będzie musiała stawić czoła siłom zła, które są teraz silniejsze niż kiedykolwiek i zagrażają mieszkańcom miasteczka. Czy czterem Atomówkom uda się wspólnie uratować Townsville, zanim będzie za późno?

W Polsce głosu Bombce użyczy aktorka i wokalistka Patricia Kazadi. Pięć specjalnych odcinków z udziałem czwartej Atomówki będzie można oglądać na antenie Cartoon Network od 13 listopada.

Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 19:40

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *