Czwarta edycja „Bake Off – Ale Ciacho!” z nową godziną oraz dniem emisji

Wiosenna ramówka TVP2 ponownie wypełni się wspaniałymi smakami i zapachami wypieków przygotowanych przez najlepszych cukierników-amatorów w Polsce. „Bake Off – Ale Ciacho!” wraca na Antenę Dwójki od 4 marca w każdą niedzielę o godz. 15.20.
 

 
Z ponad 300 osób, które zgłosiły się na casting do czwartej edycji najbardziej apetycznego programu w polskiej telewizji, wybrano finałową dwunastkę, która powalczy o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków oraz 50 tysięcy złotych.
Po raz pierwszy w historii polskiej edycji programu amatorzy wypieków będą musieli przygotować m.in.: budowle z własnoręcznie wypiekanych herbatników, mrożone desery, torty weselne oraz drip cake – jeden z najpopularniejszych obecnie rodzajów tortów polanych czekoladą. W programie nie zabraknie także wielkanocnych ciast i ciasteczek.
W czwartej edycji „Bake Off – Ale Ciacho!” pojawią się także wyjątkowi goście. Wypieki uczestników ocenią gwiazdy polskiej telewizji, goście z Francji, mistrzyni dekorowania tortów oraz finaliści pierwszej polskiej edycji programu „The Voice Kids”.
Na straży receptur i technik wypieków stać będą znani i lubiani przez widzów Dwójki jurorzy Michał Bryś i Krzysztof Ilnicki – duet, który z pewnością niejednokrotnie do tej beczki miodu doda łyżkę dziegciu. Po każdym odcinku „Bake Off – Ale Ciacho!” jurorów zobaczymy także w cyklu „Bake Off – Ale Przepis!”, w którym widzowie będą mogli zgłębić tajniki cukiernictwa.
Na straży dobrego samopoczucia uczestników oraz ciepłej, rodzinnej atmosfery wypełnionej śmiechem i dobrą zabawą będą stały prowadzące – Marcelina Zawadzka i Katarzyna Kołeczek.
Po raz drugi w historii polskiej edycji „Bake Off – Ale Ciacho!” zdjęcia do programu będą realizowane we wnętrzach zabytkowego, XIX-wiecznego Fortu Sokolnickiego Cytadeli Warszawskiej. Historyczna budowla z obszernym dziedzińcem z przeszklonym dachem znajduje się w zacisznym Parku Żeromskiego.
Nowa edycja to także zupełnie nowa scenografia, tym razem przywodząca na myśl klimatyczne cukierenki. Jak zawsze będzie pastelowo i niezwykle nastrojowo.
Kulinarny show Dwójki „Bake Off – Ale Ciacho!” realizowany jest na podstawie brytyjskiego formatu „The Great British Bake Off” stworzonego przez Love Productions i pokazywanego w ponad 20 krajach. Producentem wykonawczym jest firma Jake Vision.
Kto z dwanaściorga śmiałków wypiecze sobie drogę do finału i wygra tytuł Polskiego Mistrza Wypieków oraz 50 tysięcy złotych? Koniecznie oglądajcie czwartą edycję „Bake Off – Ale Ciacho!”.
Premierowe odcinki czwartej edycji „Bake Off – Ale Ciacho!” już od 4 marca, w każdą niedzielę o godz. 15.20 w TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *