MediaTVPZapowiedzi TV

Czwarta edycja „The Voice Senior” z nowymi trenerami!

Do Maryli Rodowicz i Piotra Cugowskiego w najnowszej odsłonie muzycznego show TVP2 dołączą nowi trenerzy – mezzosopranistka Alicja Węgorzewska oraz Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus.

 

Właśnie rozpoczęto prace na planie nowej, czwartej już serii hitowego programu „The Voice Senior”. Już od stycznia 2023 roku widzowie będą mogli śledzić losy muzykalnych seniorów po 60. roku życia, którzy na scenie talent show zaprezentują największe polskie i światowe przeboje.

W czwartej edycji muzyczne poczynania uczestników ponownie oceniać będą królowa polskich scen Maryla Rodowicz oraz obdarzony niezwykłym głosem Piotr Cugowski. W trenerskiej loży po raz pierwszy zasiądą – śpiewaczka operowa, mezzosopranistka, posiadaczka jednego z najlepszych głosów w Polsce i na świecie – Alicja Węgorzewska oraz Tomasz Szczepanik, lider cieszącego się ogromną popularnością wśród milionów Polaków zespołu Pectus.

Mam nadzieję, że pod przykrywką rywalizacji w programie zawiążą się nowe przyjaźnie, najlepsi dostaną możliwość rozwoju swoich talentów, i że znajdę nieoszlifowany diament, który uda mi się oszlifować. Będę szukała głosów świadomych, mocnych. Głosów, które wspaniale pokażą możliwości interpretacyjne uczestnika. Głosów o nieoczywistej barwie. No i oczywiście głosów porywających publiczność. Liczę na wspaniałą zabawę, nowe przyjaźnie i odkrycie talentów na miarę Susan Boylemówi nowa trenerka “The Voice Senior” Alicja Węgorzewska.

W programie będę mógł wykorzystać umiejętności, które nabyłem studiując na Uniwersytecie Rzeszowskim na wydziale pedagogiczno-muzycznym. Kształcenie słuchu, dyrygentura, czy prowadzenie zespołów wokalno-instrumentalnych były zajęciami obowiązkowymi. Daje mi to dużo radości i spełniam się w tym prowadząc od 17 lat zespół Pectus. „The Voice Senior” to format rozrywkowy, więc poza tym, iż będę wsparciem trenerskim dla uczestników, zamierzam się w tym programie dobrze bawić! Od uczestników najnowszej edycji oczekiwałbym szczerości w przekazie, aby śpiewali sercem, emocjami, a nie wyuczonymi schematami mówi Tomasz Szczepanik.

Najnowszą edycję programu poprowadzą Małgorzata Tomaszewska oraz Rafał Brzozowski.

Przypomnijmy, że uczestnicy czwartej odsłony „The Voice Senior” zmierzą się na scenie podczas Przesłuchań w Ciemno, odcinka półfinałowego oraz Wielkiego Finału, w trakcie którego zwycięzcę wybiorą widzowie biorący udział w głosowaniu SMS. Dotychczas program wygrali: Siostry Szydłowskie (pierwsza edycja), Barbara Parzeczewska (druga edycja) oraz Krzysztof Prusik (trzecia edycja).

Czwartą edycję „The Voice Senior” widzowie będą mogli oglądać od stycznia 2023 w TVP2

fot. Jan Bogacz / TVP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *