Czwartek z Ligą Europy w Eurosporcie 1

Już od godziny 17:00 w czwartek antenę Eurosportu 1 przejmą rozgrywki Ligi Europy. Kibice będą mogli obejrzeć aż trzy spotkania. Na początek zobaczą mecz Astany z Villarreal, następnie od 19:00 hitowe starcie FC Koeln z Arsenalem, a na zakończenie wieczoru od 21:00 spotkanie Sportingu Braga z Hoffenheim.

 

Przed nami przedostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Europy, w której trzy spotkania będą transmitowane w Eurosporcie 1. O 17:00 rozpocznie się transmisja meczu grupy A pomiędzy Astaną i Villarrealem. Drużyna z Kazachstanu zajmuje drugie miejsce w grupie ustępując jedynie Hiszpanom.

Następnie widzowie będą mogli śledzić zmagania w grupie H. Zajmujące po czterech kolejkach ostatnie miejsce Koeln musi pokonać faworyzowany Arsenal, aby przedłużyć nadzieje na awans do fazy pucharowej. Kanonierzy, z 10 punktami, są już pewni gry w Lidze Europy na wiosnę.

Czwartkowy wieczór z Ligą Europy widzowie Eurosportu zakończą spotkaniem grupy C, Sporting Braga – Hoffenheim. Bliżej awansu są Portugalczycy, którzy zajmują drugie miejsce i o trzy punkty wyprzedzają zespół z Niemiec.

Transmisje meczów 5. kolejki Ligi Europy w Eurosporcie 1: 

Godz. 17:00, FK Astana – Villarreal

Godz. 19:00, 1. FC Koeln – Arsenal

Godz. 21:00, Sporting Braga – Hoffenheim

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.