MediaPlatforma Canal+/ Canal+ PolskaZapowiedzi TV

Czwarty odcinek programu “Dozgonni” już w sieci! (wideo)

Sztuka kreacji aktorskiej, czyli jak zagrać gangstera? 4.odcinek programu “Dozgonni” już w sieci!

 

 

 

 

W kolejnej odsłonie absurdalnych wywiadów w programie DOZGONNI prowadzonych przez Michała Kempę i Wojciecha Fiedorczuka gośćmi są aktorzy Rafał Iwaniuk i Bartłomiej Nowosielski, którzy w serialu “Mały Zgon” wcielają się pokaźnych rozmiarów osiłków.

 

 

“Mały Zgon” zabierze widzów w porywającą, kryminalną podróż przez świat narkotykowych karteli, rodzimych gangsterów rządzących więzieniem, skorumpowanych stróży prawa i podziemnego pokera rozgrywanego o miliony. Wartka akcja prowadzi przez mazurskie jeziora, lasy i spokojne w teorii miasteczka. A wszystko zacznie się, gdy dyrektor więzienia zamieni się miejscami z gangsterem z programu ochrony świadków.

W głównej roli zobaczymy Piotra Grabowskiego. W serialu wystąpią także Anna Seniuk, Katarzyna Herman, Jacek Koman, Karolina Gorczyca, Mirosław Haniszewski, Grzegorz Przybył, Karolina Porcari, Julia Wyszyńska czy Grzegorz Mielczarek.

 

 

Wśród twórców, poza Juliuszem Machulskim (producent kreatywny i reżyser), znajdują się Maciej Kawalski (scenariusz i reżyseria), Filip Syczyński (scenariusz i reżyseria) oraz Piotr Domalewski (scenariusz). Za zdjęcia odpowiada Paweł Dyllus, scenografię opracowała Jagna Janicka, kostiumy to dzieło Ewy Machulskiej, montaż: Rafał Listopad, charakteryzacja: Karolina Kordas oraz Alina Janerka, dźwięk: Marek Wronko, muzyka: Dominic Buczkowski. Singiel “Hunter” stworzył Patryk Kumór z projektem Hotel Torino.

Producentem wykonawczym serialu jest Studio Filmowe ZEBRA.

Pierwotny pomysł serialu opracował Łukasz Żukowski na zlecenie i pod nadzorem ADHD Warsaw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *