Czwarty sezon NHL w TVP Sport

Przed nami kolejny rok z National Hockey League w TVP Sport! Sezon NHL 2019/20 zainaugurujemy 2 października arcyciekawym meczem St. Louis Blues – Washington Capitals, czyli starciem zdobywców Pucharu Stanleya z dwóch ostatnich sezonów, w których występują wielkie gwiazdy NHL: Aleksander Owieczkin, Jewgienij Kuzniecow, Vladimir Tarasienko czy Ryan O’Reilly, zdobywca Conn Smythe Trophy dla najbardziej wartościowego zawodnika ostatniej fazy play-off.

 

 

 

Podobnie jak w poprzednim sezonie, dzięki 24-godzinnej emisji TVP SPORT, będziemy starali się maksymalnie wykorzystać posiadaną licencję i transmitować trzy mecze w każdym tygodniu. Będzie można je oglądać w piątki i soboty o 1:00, a ofertę uzupełni najciekawsze, z proponowanych przez ligę, spotkanie w trakcie tygodnia. Transmisje poprzedzone będą skrótami innych rozgrywanych meczów. Przez pierwszy miesiąc na antenie TVP SPORT (oraz na stronie tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej), będzie można zobaczyć dziesięć meczów.

Niezmiernie się cieszymy, że NHL w TVP SPORT z sezonu na sezon przyciąga coraz więcej kibiców. 26 stycznia br. padły kolejne rekordy oglądalności. Powtórkę konkursu umiejętności z NHL All-Star Weekend obejrzało średnio ponad 126 tysięcy (!) widzów (w szczycie 209 tysięcy!). Nadchodzący sezon zapowiada się niezwykle emocjonująco i liczymy na szybkie poprawienie tych bardzo dobrych wyników.

Podobnie jak w ubiegłym sezonie mecze komentować będą Jacek Laskowski, Stanisław Snopek, Grzegorz Mędrzejewski, Patryk Rokicki, Piotr Chłystek i Maciej Adamiak. W roli ekspertów wystąpią Mariusz Czerkawski, Michał Ruszel i Adrian Kowal z NHLw.pl.

Terminarz październikowych transmisji NHL:

2/3 października St. Louis Blues – Washington Capitals (2:00)

5/6 października Toronto Maple Leafs – Montreal Canadiens (1:00)

6 października Carolina Hurricanes – Tampa Bay Lightning (23:00)

9/10 października Buffalo Sabres – Montreal Canadiens (1:00)

11/12 października Columbus Blue Jackets – Anaheim Ducks (1:00)

12 października New York Rangers – Edmonton Oilers (19:00)

14 października Washington Capitals – Colorado Avalanche (23:00)

18/19 października Pittsburgh Penguins – Dallas Stars (1:00)

19/20 października Toronto Maple Leafs – Boston Bruins (1:00)

24/25 października Montreal Canadiens – San Jose Sharks (1:00)

25/26 października Vegas Golden Knights – Colorado Avalanche (0:00)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *