BadaniaSATinfo24.pl

Czytelnicy SATinfo24 o nowych stacjach na satelicie

W ostatniej #SATAnkieta na naszym portalu, zapytaliśmy naszych czytelników, jakie nowe kanały widzieli by na satelicie? Jak przedstawiają się wyniki?

 

 

 

 

Która stacja powinna pojawić się na satelicie?

2×2 36%,

Top Kids 44%,

Duck TV 6%,

Inne 14%

 

Na antenie 2×2 TV emitowane są premierowe japońskie anime takie jak „Służąca przewodnicząca” czy „K-On!” oraz animacje: „Prosiaki z sąsiedztwa”, „Eena, Meena i Deeka”, „Pitaszki” i „Wszechświat Blastera”.

Przypomnijmy, że kanał 2×2 TV wystartował 1 września 2016 roku.

1 grudnia 2015 roku rozpoczął nadawanie TOP KIDS – nowy kanał tematyczny z kultowymi serialami animowanymi dla dzieci i nie tylko.

Na antenie TOP KIDS prezentowane są kultowe seriale animowane z lat 80. i 90. w cyfrowo odrestaurowanych wersjach. Widzowie mogą liczyć na najlepsze i bezpieczne bajki z dawnych lat, które wzbudzają sentyment u dzisiejszych dorosłych, będące jednak zupełną nowością dla dzieci urodzonych w latach 2000+. Na tych serialach wychowało się dzisiejsze pokolenie 30/40-latków. Top Kids ma się stać mostem łączącym rodziców z dziećmi.

Duck TV to kanał telewizyjny skierowany przede wszystkim do najmłodszych dzieci w wieku od 6. do 36. miesiąca życia oraz ich rodziców. Ramówka obejmuje animacje i krótkie bajki rysunkowe. Ducktv nie emituje żadnych reklam. O 21:00 puszczany jest specjalny blok pt. „Zasypianie”. Powolne ruchy i łagodna, delikatna muzyka pozwalają łatwiej zasnąć i zrelaksować się maluchom. Program nadawany jest 24 godziny na dobę. Wszystkie bajki tworzone są pod nadzorem psychologów dziecięcych. Kanał jest dostępny również w wersji SD i HD. Posiada bogatą ofertę VOD. Głównym celem programu jest zapewnienie:

  • nowych narzędzi i możliwości mających na celu wspieranie rozwoju oraz zdolności poznawczych dzieci,
  • rozrywki i wypoczynku maluchom i ich rodzicom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *