MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Dagmara Kaźmierska dołączyła do „Tańca z Gwiazdami”

Gwiazda telewizji i popularna bizneswoman stanęła do rywalizacji o Kryształową Kulę. Nie pozostawia nikogo bez emocji, a jej wypowiedzi potrafią wywołać kontrowersje. Nazywana Królową, Dagmara Kaźmierska to wyrazista postać, przed którą wymagające zadanie ekspresowej nauki tańca. Czego nowego dowiedzą się o niej fani?

 

Bohaterka programów

Bizneswoman, której popularność przyniosła telewizyjna produkcja „Królowe Życia”, w której występuje od 2016 roku. Pokazała w niej swoje luksusowe życie, syna Conana oraz przyjaciół. Jej miłosne poszukiwania dokumentuje reality show „Dagmara szuka męża” emitowany w stacji Super Polsat oraz w Polsacie.

Nie tylko na małym ekranie

Gwiazdę dostrzegł znany producent filmowy i reżyser Patryk Vega, ale nie tylko on. Jako aktorka wystąpiła w filmie „Kobiety Mafii II”, „Pętla” i „Ślicznotka”. Dagmara Kaźmierska na koncie ma również twórczość literacką. Napisała dwie książki „Prawdziwa historia Królowej Życia” oraz „Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami”. Autorka przedstawia w nich nie zawsze łatwe życie.

Prawdziwa idolka

Dagmara Kaźmierska słynie z kontrowersyjnych, ale bardzo szczerych wypowiedzi. To one sprawiły, że zyskała grono wiernych fanów. Jej profil w mediach społecznościowych ma ponad milion obserwujących.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00

foto. Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *