MediaZapowiedzi TV

Damian Kordas prowadzącym galę Miss Supranational 2019

Zwycięzca 10. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w nowej roli. Poprowadzi jeden z najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów piękności. W tym roku 11. edycja odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Finał Miss Supranational 2019 w piątek 6 grudnia od godz. 20:05 w Telewizji Polsat.

 

 

 

Damian Kordas w tanecznym show podbił serca jurorów, ale przede wszystkim publiczności, której głosami zdobył Kryształową Kulę. Pokazał, że jest niezwykle zdolny i że nie boi się nowych wyzwań. Teraz czeka go kolejne, jakim jest poprowadzenie finału Miss Supranational 2019. Swoją radość wyraził w poście na Instagramie.

Triumfatorowi jubileuszowej edycji „Dancing with the Stars” towarzyszyć będzie prezenterka BBC – Anita Jones. Ale przy okazji spotka się ze swoją taneczną partnerką Janją Lesar, która razem z Maciejem Zakliczyńskim odpowiada za choreografię show. Czy Damian i Janja przygotują też taneczną niespodziankę dla widzów? Tego jeszcze nie zdradzamy!

Koncert finałowy Miss Supranational 2019 obfitować będzie w wiele atrakcji. Uświetnią go znani artyści: Mikolas Josef z najnowszym singlem „Acapella” oraz Piotr Cugowski, a najpiękniejsze wydarzenie rozpocznie królowa polskiego muzycznego show-biznesu – Doda, która zapowiedziała na ten wieczór muzyczną niespodziankę. W jury konkursu zasiądzie m.in. polska wokalistka Monika Lewczuk, która zdobyła tytuł Miss Supranational w 2011 roku, a także Mariusz Czerkawski oraz Sandra Kubicka – supermodelka i uczestniczka 10. edycji „Tańca z Gwiazdami”.

W tym roku po raz pierwszy rywalizacja odbywa się na Śląsku. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach o koronę i tytuł Miss Supranational 2019 ubiegać się będzie 77 dziewcząt. Zwyciężczyni konkursu otrzyma nagrody o wartości 50 tysięcy dolarów. Polskę reprezentować będzie Kamila Świerc, Miss Polski 2017.

Gala będzie transmitowana do ponad 140 krajów na całym świecie. Gospodarzem koncertu finałowego, stanowiącego część Festiwalu Piękna, jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Festiwal Piękna 2019” od piątku 6 grudnia do niedzieli 8 grudnia w Katowicach.

Konkurs Miss Supranational 2019 w piątek 6 grudnia od godz. 20:05 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *