Daria Ładocha i „Patenciary” od 3 listopada w Food Network! (wideo)

Daria Ładocha w programie „Patenciary” wraz z córkami zdradzi patenty na proste dania, które zachwycą nie tylko smakiem, ale też wyglądem! Udowodni, że znając kilka pomysłowych tricków, można zachwycić niejedno wymagające podniebienie, a przy tym dobrze się bawić! Pierwszy odcinek już w sobotę 3 listopada, o godz. 16.45!

 

Daria Ładocha – miłośniczka zdrowego jedzenia, trener kulinarny z zakresu kuchni tajskiej, autorka bloga kulinarnego. W kuchni często spędza czas ze swoimi córkami, które uwielbiają gotować! W kilka minut potrafią wspólnie wyczarować efektowne potrawy i mają z tego niezwykłą frajdę. „Patenciary” to idealna propozycja dla tych, którzy nie mają czasu na gotowanie, ale lubią dobrze zjeść.

Już w pierwszym odcinku wraz ze swoimi córeczkami przygotuje proste i kolorowe dania na imprezę. Daria upiecze kolorową kruchą tartę z warzywami korzeniowymi i pokaże jak zwykłe ziemniaki zamienić w apetyczne róże. Na dodatek wyczaruje magiczny czekoladowy deser. Z kolei Laura i Mania przygotują kolorowe kostki lodu do domowej lemoniady i pyszne makaronowe gniazdka. Będzie smakowicie, kolorowo i inspirująco!

PREMIERA: FOOD NETWORK, 3 LISTOPADA, SOBOTA, GODZ. 16:45

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *