PolsatSport w TV

Dariusz Kubicki w wielkanocnym Cafe Futbol

W wielkanocnym odcinku Cafe Futbol gościem Bożydara Iwanowa będzie były piłkarz a także szkoleniowiec Dariusz Kubicki. Tematami rozmów będą ćwierćfinały Ligi Mistrzów i Ligi Europy, a także wydarzenia z polskich boisk.

 

Kubicki karierę piłkarską zaczynał w końcówce lat 70-tych. W 1983 roku trafił do Legii Warszawa, dla której rozegrał około dwustu spotkań. Następnie przeniósł się do Wielkiej Brytanii, gdzie reprezentował takie kluby, jak Aston Villa, Sunderland czy Wolverhampton. Karierę zakończył w 1998 roku.

W reprezentacji Polski zagrał 46 spotkań i strzelił jednego gola. W 1986 roku pojechał z kadrą do Meksyku na mundial. Po zakończeniu występów Kubicki zajął się szkoleniem piłkarzy. Trenował takie kluby, jak Legia, Polonia Warszawa, Lechia Gdańsk czy Wisła Płock.

W środku tygodnia poznaliśmy półfinalistów Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Wiadomo już, że w tych pierwszych rozgrywkach w najlepszej czwórce znalazły się zespoły Barcelony, Liverpoolu, Ajaksu Amsterdam oraz Tottenhamu. W 1/2 finału LE zobaczymy natomiast Eintracht Frankfurt, Chelsea, Arsenal oraz Valencię. Podsumowania ćwierćfinałów europejskich finałów, a także sprawy związane z polskim futbolem w niedzielę w Cafe Futbol.

Prowadzący: Bożydar Iwanow.
Gość: Dariusz Kubicki.
Eksperci: Cezary Kowalski, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto.

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Dogrywka Cafe Futbol od godziny 12.25 na Polsatsport.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *