Debiutuje myPhone City 2

myPhone przedstawił City 2 – nowy smartfon, który jest kolejną generacją popularnej serii o tej samej nazwie. Jest to elegancki i wszechstronny, 5,7-calowy smartfon z ekranem Full Screen 18×9, wyróżniający się dynamicznym działaniem za sprawą 4 GB pamięci RAM. Oferuje wszystko, co potrzebne, aby żyć w pełni i został wyceniony na jedyne 499 zł. Czy to najlepszy smartfon do 500 zł na rynku?

 

 

 

Inspiracją dla projektu City 2, podobnie jak w przypadku poprzednich modeli tej serii, są wielkomiejskie życie, aktywność oraz codzienne wyzwania. Z tego względu model został zaprojektowany tak, aby spełniać oczekiwania wymagających użytkowników ułatwiając pracę, rozrywkę i działanie na wielu płaszczyznach. Dlatego nowy myPhone to nie tylko dynamiczny i wszechstronny smartfon oferujący wszystko to, co współczesny model mieć powinien, lecz też jeden z najlepszych dotykowców, jaki przygotowała wrocławska firma mPTech.

myPhone City 2 to smukły smartfon z 5,7-calowym ekranem HD IPS (1440×720 px). Proporcje ekranu wynoszą 18×9 dzięki czemu pozostaje poręczny i kompaktowy, a jednocześnie oferuje dużą oraz wygodną przestrzeń do korzystania z aplikacji, oglądania wideo czy też grania w gry. O jego elegancji stanowią również zaokrąglone krawędzie 2,5D oraz plecki utrzymane w kolorze głębokiej czerni z czytnikiem linii papilarnych oraz aparatem. Jeżeli mowa o aparatach – model został wyposażony w aparat główny Samsung 13 Mpx oraz 5 Mpx do selfie, które pozwalają uwiecznić fascynujące kadry miasta, pośpiech ulicy i romantyczne wieczory. Smartfon wyróżnia przede wszystkim wysoka wydajność będąca wynikiem połączenia mocy ośmiordzeniowego procesora z 4 GB pamięci RAM, których działanie wspiera czysty Android 9 Pie. Dzięki temu oferuje morze możliwości i zaskakuje szybkością działania. Tym samym City 2 wyrasta na solidnego średniaka i stanowi optymalny wybór ze względu na bardzo atrakcyjny stosunek jakość-cena.

Model ma również olbrzymią przestrzeń na multimedia tj. 64 GB pamięci flash (możliwość rozszerzenia o dodatkowe 64 GB dzięki karcie microSD), dzięki czemu można działać swobodnie i bez kompromisów. Za długi czas pracy smartfonu na jednym cyklu ładowania odpowiada akumulator 3000 mAh. Ponadto, City 2 oferuje czytnik linii papilarnych, Bluetooth oraz DualSIM.

myPhone City 2 w dniu premiery kosztuje 499 zł. Dla pierwszy Klientów w zestawie ze smartfonem dostępne są słuchawki bluetooth FOREVER BSH-100 za 1 zł (promocja tylko w sklepie online mPTech).

Więcej o modelu na www.myphone.pl/product/myphone-city-2 i na www.youtube.com/watch?v=IlP0cTNlNhM.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *