MediaPlatforma Canal+/ Canal+ PolskaZapowiedzi TV

Dedykowany podcast Kiedy ślub? o relacjach i związkach już dostępny (wideo)

Dlaczego ludzie się rozstają? Jak powinny wyglądać realistyczne sceny seksu? Czy należy wyjść z teoretycznie dobrego związku, który mimo upływu lat się nie rozwija? Jak zmieniło się postrzeganie relacji miłosnych na przestrzeni pokoleń? Na te pytania w specjalnym podcaście stara się odpowiedzieć Marta Niedźwiecka, Natalia Kusiak i Piotr Białasiewicz, którzy omawiają poszczególne epizody najnowszej słodko-gorzkiej komedii obyczajowej CANAL+ – KIEDY ŚLUB? z Marią Dębską i Erykiem Kulmem jr w rolach głównych. Pierwszy odcinek podcastu już dostępny, natomiast pierwszych pięć epizodów serialu KIEDY ŚLUB? można już obejrzeć na platformie CANAL+ online.

 

Wanda (Maria Dębska) i Tosiek (Eryk Kulm jr) to para z 13-letnim stażem, są ze sobą od liceum. Ale zamiast ślubu następuje… rozstanie. Ale dlaczego? Skąd takie decyzje? Co nimi kieruje i jakie będą ich kolejne kroki? I co to znaczy dla pokolenia dzisiejszych millennialsów, o których traktuje produkcja?

 

 

Serialowe wątki na tapet bierze trio: Marta Niedźwiecka – autorka popularnego podcastu „O zmierzchu” , psycholożka i sex coach, Natalia Kusiak – twórczyni, autorka podcastu “Pierwsza Randka” oraz Piotr Białasiewicz, który w swoim autorskim „Banale” mówi o dobrym życiu, odkrywaniu siebie i tzw. „filozofii elo”.

Pierwszy odcinek podcastu jest już dostępny na Spotify, natomiast kolejne mówiące o pozostałych epizodach KIEDY ŚLUB? pojawią się już niebawem.

Dodatkowo na YouTubie pojawił się pierwszy odcinek serialu KIEDY ŚLUB? – dostępny za darmo!

 

 

W głównych bohaterów 8-odcinkowego serialu KIEDY ŚLUB? wcielają się Maria Dębska (POWRÓT, „Bo we mnie jest seks”) i Eryk Kulm jr („Filip”, „Teściowie 2”). W pozostałych rolach zobaczymy Macieja Musiała (KLANGOR, „Chłopi”), Magdalenę Popławską („Atak paniki”), Maszę Wągrocką (PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII), Kamila Szeptyckiego („Czarna owca”), Magdalenę Żak („Cicha noc”), Izę Kunę („Teściowie”), Katarzynę Domalewską („Sexify”), Matyldę Damięcką („Apokawixa”), Seta Sjöstranda („Guns Akimbo”), Wojciecha Zielińskiego (FURIOZA), Kamilę Urzędowską („Chłopi”), Tomasza Mechowickiego („Na sygnale”) i Szymona Majchrzaka (KRUK).

Reżyserami serialu są Piotr Domalewski („Cicha noc”, „Hiacynt”, „Jak najdalej stąd”, „Sexify”) i Łukasz Ostalski („Bracia”, „Gry rodzinne”, „O mnie się nie martw”, „Krucjata”). Scenariusz stworzył duet Katarzyna Wiśniowska („Tajemnica zawodowa”, „Cichosza”) i Marek Baranowski (ALGORYTM MIŁOŚCI, „Noc w przedszkolu”). Za zdjęcia odpowiedzialny jest Jakub Stolecki („Morderczynie”), za kostiumy Kalina Lach („Wszystkie nasze strachy”), za charakteryzację Kinga Krulikowska („Lipowo. Zmowa milczenia”), a za muzykę Marcin Macuk (EMIGRACJA XD, WYRWA). Producentkami ze strony CANAL+ są Beata Ryczkowska i Agnieszka Ptaszyńska-Bochniak, a producentem wykonawczym Akson Studio – Michał Kwieciński („Teściowie”, „To musi być miłość”, „Atak paniki”, czy seriale „Sexify”, „Gry rodzinne”, „Szadź”).

Pierwsze pięć odcinków KIEDY ŚLUB? są już dostępne w CANAL+ online i na antenie CANAL+ Premium.

foto. Canal+ Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *