Dekoder 4K i najlepsza na rynku oferta telewizji online od Vectry

Vectra konsekwentnie łączy ofertę domową z mobilną i jako pierwsza na rynku wprowadza technologię 4K na obydwu swoich platformach – w TV Online oraz usłudze telewizji cyfrowej. Jednocześnie, operator wyprzedza konkurencję w ofercie telewizji mobilnej proponując dostęp do 138 kanałów w domu i 124 poza nim.

 

W ramach nowego dekodera Vectra udostępnia w swojej cyfrowej ofercie trzy programy w najwyższej jakości obrazu 4K: Eleven Sports 1 4K, do nabycia wraz z pakietem ELEVEN oraz Ultra TV 4K i FunBox UHD, dołączające do Pakietu Platynowego operatora. Poza dostępem do kanałów linearnych, nowy dekoder 4K umożliwia miłośnikom kina domowego korzystanie z bogatej biblioteki w usłudze Vectra VOD, zawierającej treści w ultra wysokiej rozdzielczości.

Wprowadzając technologię 4K na platformie TV Online, wiodący operator kablowy udowadnia, że jego hasła związane z rozwiązaniami mobilnymi są uwzględniane w procesie rozwoju oferty. Od 27 lutego br., użytkownicy TV Online Vectry będą mogli oglądać ulubione transmisje wydarzeń sportowych emitowane przez program Eleven Sport 1 w jakości 4K. Dodatkowo, na fanów mobilnej telewizji od Vectry czeka 138 kanałów w domu i 124 poza nim, przy czym większość z nich dostępna jest w jakości HD. To obecnie najlepsza oferta usługi TV Everywhere na rynku.

– Jestem przekonany, że domowo-mobilna oferta Vectry, wzmocniona technologią 4K, zostanie
doceniona przez klientów. Każdego dnia z uwagą obserwujemy zmieniające się trendy. Dostrzegamy i rozumiemy potrzeby klientów, którzy pragną korzystać z nowoczesnych dobrodziejstw cyfrowego świata. Naszym celem jest sprawienie, aby rozwiązania te były dostępne na wyciągnięcie ręki abonentów, gdziekolwiek są i kiedy chcą
komentuje Tomasz Żurański, Prezes Zarządu Vectra S.A.

Dekoder i treści w standardzie 4K dostępne są w Vectrze od 27 lutego br. Obecni Klienci operatora
otrzymają dekoder 4K za dodatkową opłatą. Posiadacze dekoderów PVR wymieniający sprzęt dopłacą 10 zł miesięcznie, a użytkownicy dekoderów HD – 20 zł miesięcznie. Aktywacja urządzenia w ich przypadku wyniesie 0 zł. Nowi Klienci mają do dyspozycji od 5 marca br. ofertę zawierającą Pakiet Platynowy i ELEVEN wraz z dekoderem 4K w cenie 79,99 zł miesięcznie przy umowie na 24 miesiące.

Jednorazowa opłata aktywacyjna dla nowych Klientów to 59,90 zł.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *