„Demaskator. Poza prawem” od 10 kwietnia w Nowa TV

Nowy serial paradokumentalny ukazujący kulisy oszukiwania ludzi i sztuczki przestępców. Produkcja uświadomi i nauczy widzów, jak uchronić się przed oszustami, z którymi stykamy się każdego dnia. Pokaże, w jaki sposób wykorzystują łatwowierność i naiwność swoich ofiar. Ujawni wszystkie podstępy złodziei i naciągaczy!

 

Nowy serial to prawdziwe życie i prawdziwe ludzkie historie ujawniające i demaskujące oszustów, intrygantów, a bardzo często zorganizowane grupy przestępcze żerujące na ludzkiej naiwności. Ofiary zwracają się po pomoc do gospodarza programu, Adama Szweda. Prowadzący otrzymuje od pokrzywdzonych zgłoszenia telefoniczne, a także za pomocą strony internetowej, wpisów w mediach społecznościowych lub komunikatora wideo, a następnie prezentuje sprawę i kulisy oszustwa widzom.

Wszystkich bohaterów serialu „Demaskator. Poza prawem” łączy jedna rzecz – stali się ofiarami perfidnych kombinatorów!

Adam Szwed wraz z ekipą filmową jedzie do poszkodowanych, żeby zebrać wszystkie przydatne w sprawie informacje, a następnie (często z pokrzywdzonymi, jeśli wymaga tego sprawa) wszelkimi sposobami stara się rozwiązać problem, pokonać mechanizm działania oszustów i zdemaskować ich działalność.

Program nie tylko ostrzega ludzi przed niebezpieczeństwem, ale także często ratuje ich z naprawdę dramatycznych sytuacji. Czasami prowadzący ryzykuje własne zdrowie i życie, demaskując kulisy działania bandytów.

W rolę Adama Szweda wciela się Michał Karmowski – multimedalista i członek kadry narodowej w kulturystyce. Od niedawna youtuber, który kilka lat temu sam zdemaskował manipulatora i hejtera internetowego, doprowadził do jego ukarania, a całą sprawę nagłośnił ku przestrodze innych. Od tej pory wiele osób poprosiło go o pomoc w podobnych sprawach. W serialu, jako Adam Szwed, będzie służył swoim doświadczeniem, uświadamiał i uczył, jak ustrzec się przed działalnością oszustów i wichrzycieli.

Nowy serial „Demaskator. Poza prawem” zadebiutuje 10 kwietnia na antenie telewizji Nowa TV i będzie można go oglądać w każdą sobotę i niedzielę o godz. 20:15. Serial będzie liczyć 24 odcinki. Producentem jest Polot Media (wcześniejsza nazwa Tako Media).

„Demaskator. Poza prawem” od 10 kwietnia w sobotę i niedzielę o godz. 20:15 w Telewizji Nowa TV

One thought on “„Demaskator. Poza prawem” od 10 kwietnia w Nowa TV

  • 16 maja 2022 o 14:24
    Permalink

    Program jest bardzo super i proszę bardzo jak można się dostać do tego programu. DZIĘKUJĘ. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny oraz pomoc od Pana Michała Karnowskiego, pilnie potrzebuję pomocy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *