„Diagnoza” odc 8: Anna odwiedza swoje rodzinne strony!

Anna zna swoje prawdziwe nazwisko – Anna Leśniewska i wie, że jest lekarzem. Usiłuje dotrzeć do informacji, na jakiej uczelni studiowała. Wolski prosi znajomych z akademii w Gdańsku i Szczecinie, by się czegoś dowiedzieli.

 

 

 

 

Nowak orientuje się, że tajemniczy klucz, który znalazła w torebce jest kluczem do pokoju hotelowego. Anna i Michał udają się na miejsce. Okazuje się, że recepcjonista pamięta Nowak! Anna chce odzyskać swoje rzeczy. Niestety mężczyzna twierdzi, że zabrał je jej mąż…

Wolski otrzymuje informację od swego znajomego – Anna studiowała w Gdańsku! Kolega zdobywa też adres rodzinnego domu Nowak. Anna jest bardzo podekscytowana. Razem z Michałem jedzie na Mazury, do miasteczka, z którego pochodzi. W trakcie jazdy Anna zauważa u Wolskiego niekontrolowane drganie dłoni. Michał wyznaje, że jego matka cierpi na SLA, a on boi się, że odziedziczył wadliwy gen i właśnie ma początkowe objawy…

Artmanowie mają dzień wolny. Spędzają go razem z dziećmi.  Jan chce udowodnić Marcie, że wszystko jest w porządku i uśpić jej czujność. Udaje mu się.

Pacjentka Lucyna Siwiak (w tej roli Małgorzata Potocka) jest oburzona, że doktor Wolski nie będzie jej operował. Nie zgadza się na innego chirurga. W końcu udaje się namówić Siwak, by zajął się nią Rafał. Starsza pani ma słabość do przystojnych młodych mężczyzn.

Siostra Anny, Beata (Weronika Rosati), przyjmuje ją bardzo chłodno. Anna jest zaskoczona. Nieoczekiwanie, pracująca w salonie fryzjerskim u Beaty, dziewczyna zaczyna rodzić. Wolski i Anna muszą odebrać poród na miejscu. Pojawiają się komplikacje. Czy uda się im uratować matkę i dziecko?

Anna w rozmowie z Beatą dowiaduje się o sobie wstrząsających rzeczy, jest zszokowana i przytłoczona swoją przeszłością…

EMISJA 24 października o godz. 21:30 w TVN

W roli siostry Anny – Weronika Rosati, a roli pacjentki – Małgorzata Potocka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *