„Diagnoza” wróciła na plan!

Lekarze Specjalistycznego Szpitala nr 4 w Rybniku wrócili na dyżur! Po olbrzymim sukcesie pierwszego sezonu serialu „Diagnoza”, którego średnia widownia wyniosła 2,2 mln widzów, telewizja TVN rozpoczęła zdjęcia do nowej serii. W rolę głównej bohaterki – Anny Leśniewskiej ponownie wcieliła się, uwielbiana przez widzów, Maja Ostaszewska. Dalsze losy pełnej tajemnic neurochirurg obejrzymy już wiosną 2018 roku.

 

„Widzowie pokochali serial „Diagnoza” przede wszystkim za wspaniałe kreacje wybitnych aktorów teatralnych i filmowych. W tym sezonie do tego znakomitego grona dołączą fenomenalni Jan Englert oraz Łukasz Simlat” – mówi Dorota Kośmicka, producent serialu.

Atmosfera tajemnicy, niespodziewane zwroty akcji, trzymająca w napięciu fabuła i genialna obsada – tym produkcja podbiła serca widzów, nawet tych najbardziej wymagających. Nowy sezon podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej! Silne kobiece charaktery udowodnią, że to właśnie ta pozornie „słaba” płeć potrafi podnieść się po najmocniejszym ciosie i zawalczyć.

Wydaje się, że Anna wie już wszystko o sobie oraz swojej przeszłości. Ale w kolejnej serii okaże się, że jest zupełnie inaczej… W jej życiu pozostało jeszcze wiele nierozwikłanych zagadek, a ważną rolę odgrywa w nich Artman. Leśniewska będzie musiała ponownie stawić mu czoła. Ale nowy sezon to także nowa intryga. Anna zostanie wplątana w poważną sprawę kryminalną. Żeby odkryć prawdę zmierzy się z ludźmi, którzy nie mają skrupułów…” – dodaje Kasia Śliwińska-Kłosowicz, główna scenarzystka „Diagnozy”.

W kolejnej serii ponownie zobaczymy plejadę gwiazd – Maję Ostaszewską, Macieja Zakościelnego, Adama Woronowicza, Magdę Popławską, Michała Czerneckiego, Annę Smołowik, Aleksandrę Konieczną, Sonię Bohosiewicz, Beatę Ścibakównę, Antoniego Królikowskiego, Józefa Pawłowskiego oraz Aleksandrę Adamską.

Zdjęcia do nowego sezonu „Diagnozy” rozpoczęły się 17 listopada br. Serial kręcony jest m.in. w podwarszawskiej hali filmowej oraz w Rybniku. Prace na planie potrwają do marca 2018 roku.

Producentem realizującym, z ramienia DGA Studio, jest Dorota Kośmicka. Za scenariusz odpowiada zespół scenarzystów – Dana Łukasińska, Wojciech Lepianka i Tomasz Titkow, pod kierunkiem Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz, pomysłodawczyni serialu. Reżyserem formatującym jest Łukasz Palkowski, a kierownikiem produkcji Dagmara Bończyk. Zdjęcia realizuje Jeremi Prokopowicz, za montaż odpowiadają Piotr Kmiecik i Wojciech Mrówczyński. Autorami scenografii są Barbara Ostapowicz oraz Magda Widelska-Władyka, kostiumów – Dorota Williams, a charakteryzacji Monika Kaleta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *