Digiday Publishing Award Europe dla aplikacji Onetu

Aplikacja Onetu została nagrodzona Digiday Publishing Award 2017 w kategorii Najlepsza Innowacja Mobilna w europejskiej edycji konkursu organizowanego przez Digiday – międzynarodową organizację specjalizującą się w obszarze mediów, marketingu oraz nowych technologii. Zwycięzców ogłoszono 4 października podczas uroczystej gali w Londynie

W konkursie Digiday Publishing Awards nagradzane są najlepsze innowacje wydawnicze firmowane przez wydawców, marki, agencje i platformy technologiczne działające na rynku europejskim. W odróżnieniu od amerykańskiej edycji konkursu, te nagrody mają na celu wyróżnienie kampanii i innowacji skierowanych do odbiorców europejskich.

O wyróżnienia w 13 kategoriach rywalizowało łącznie 46 finalistów z Europy – m.in. BBC, The Economist, Financial Times oraz The Sun.

Nagroda Digiday Publishing Award Europe jest kolejnym wyróżnieniem dla aplikacji Onetu. W maju aplikacja otrzymała prestiżową INMA Global Award 2017, a w marcu została uznana za najlepszą aplikację mobilną w konkursie Mobile Trends Awards podczas największej w Polsce konferencji poświęconej rozwiązaniom mobilnym i nowym technologiom. Aplikację wyróżniono także w kategorii Innowacyjne Media w ramach konkursu Innovation organizowanego przez Stowarzyszenie Agencji Reklamowych.

Aplikacja Onetu posiada unikalną funkcjonalność odsłuchu artykułów oraz dostęp do serwisu informacyjnego Onet24 w wersji audio. Grupa Onet-RAS Polska jest pierwszym wydawcą, który w październiku 2016 r. zaimplementował w aplikacji mobilnej technologię text-to-speech, pozwalającą na słuchanie artykułów bez potrzeby ich czytania i uruchamianie tej funkcjonalności komendą głosową „Onet, czytaj”. Innowacyjny pomysł wdrożyli inżynierowie z DreamLabu, głównego dostawcy usług IT dla Grupy-Onet-RAS Polska. Aplikacja pozwala także na odtwarzanie programów Onetu w każdym telefonie i urządzeniu mobilnym z systemem iOS i Android, w tym również najnowszych programów na żywo z ramówki Onetu (m.in. „Onet Rano”, „Tomasz Lis.” i programów z pasma publicystycznego).

Aplikacja Onet jest dostępna do pobrania bezpłatnie w sklepie Google Play i AppStore:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.onet.onethd&hl=pl

https://itunes.apple.com/pl/app/onet-news/id473648173?mt=8

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *