Disco Polo Music rozkręca wiosną każdą imprezę

Disco Polo Music od 7 marca zapewni wszystkim fanom muzyki tanecznej codzienną dawkę najlepszych hitów w 7 tematycznych blokach muzycznych oraz specjalnym imprezowym paśmie w piątkowe i sobotnie wieczory.

 

 

 

 

Jak się bawić, to się bawić! To widzowie włączając Disco Polo Music mają gwarantowane tej wiosny. Od soboty, 7 marca, codziennie, na antenie stacji aż 7 tematycznych bloków muzycznych, w których każdy fan disco znajdzie coś dla siebie – kawałki wprawiające w nastrój na dobry początek dnia, przeboje weselne, hity które podbiły listy przebojów, czy nowości, które za chwilę będą na ustach wszystkich!

Codzienne bloki muzyczne pojawiać się będą na antenie Disco Polo Music o stałej porze:

7:00 „Granie na śniadanie” – Blok muzyczny idealny początek dnia z muzyką, która wprawia w dobry nastrój.

8:00 – „W rytmie disco polo” – Najlepsza mieszanka muzyki disco polo! Przeboje, nowości, hity lat 90.

12:00 – „Hej wesele!” – Blok muzyczny stworzony dla fanów weselnych przebojów!  Kultowe przeboje disco polo i dance, a także cygańskie, biesiadne i folkowe rytmy

14:00 – „Lata 90.” – Coś specjalnie dla tych, którzy ciągle nucą disco-polowe evergreeny lat 90. Wreszcie znajdą miejsce z najlepszymi kawałkami ostatniej dekady XX wieku!

15:00 – „Strefa nowości” – Po szalonych latach 90. przeniesiemy się z powrotem do roku 2020, gdzie na widzów czekają świeże kawałki disco polo i dance, które dopiero wchodzą na listy przebojów.

16:00 – „Tylko Hity” – Zawsze gorące kawałki i teledyski, które podbiły listy przebojów.

00:00 – „Disco nie śpi!” – Czyli coś dla nocnych marków, kochających polską muzykę rozrywkową.

To jednak nie jest ostatnie słowo Disco Polo Music w tym temacie. Domówka. W ich rozkręcaniu Disco Polo Music specjalizuje się najlepiej. Dlatego w każdy piątek i sobotę, zobaczymy nowe, imprezowe pasmo od 19:00 do 24:00 z trzema blokami muzycznymi, które zapewnią zabawę na najlepszymi poziomie.

19:00 – 20:00 „Disco Pląsy” – Szaleństwo, zabawa i potężna dawka pozytywnej energii. Tak Disco Polo Music rozkręca piątkowe i sobotnie imprezy.

20:00 – 21:00 „Hej Wesele!” Piosenki, które rozgrzewają weselne parkiety.

21:00 – 23:00 „Imprezowa składanka” – Doskonały kompan na Twojej domówce! Disco polo, disco, dance, czyli rytmy, które rozkręcą Waszą imprezkę!

23:00 – 00:00 „Hity pod nóżkę – czas potańczyć!” Idealny blok muzyczny dla wszystkich, którzy kochają taneczne rytmy.

Oprócz nowości w Disco Polo Music, programy, które już cieszą się popularnością wśród widzów.

Gwiazda vs. Gwiazda – niedziela 15:30

W teleturnieju „Gwiazda vs. Gwiazda” mierzą się ze sobą najwięksi artyści disco polo i dance. W każdym odcinku dwa zespoły rywalizować będą między sobą w takich konkurencjach jak: karaoke, teście na spostrzegawczość, konkursie ze znajomości piosenek disco polo. Program prowadzi Wojtek Kaczmarczyk, prezenter, konferansjer, youtuber z kanału „Do Roboty”.  Premierowe odcinki w każdą niedzielę o 15:30

Imperium Disco Polo – niedziela 11:30

Program, którego twórcy starają się odnaleźć odpowiedź na podstawowe pytanie: „skąd bierze się sukces muzyki disco polo?”. W każdym odcinku głos zabiorą znawcy branży – artyści, dziennikarze muzyczni, producenci. W jaki sposób powstawały największe hity, które koncerty przyciągają największą widownię i czym jest styl disco polo? O tym wszystkim dowiemy się w trakcie programu.

Disco Polo Life – codziennie o 17:00

Magazyn muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską i Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są: 

  • „Muzyczna Perełka”, czyli klipy wybrane przez Wojciecha Kaczmarczyka.
  • Wywiady Marcina Kotyńskiego z gwiazdami disco polo.
  • Relacje z najlepszych imprez w branży
  • W każdą środę najgorętsze newsy sceny disco polo prezentowane przez Paulinę Rerek z portalu Disco-polo.info.
  • W każdy piątek „Disco Debiut”, w którym zapraszane są młode zespoły, które zaczynają swoją przygodę w świecie disco.

Disco Gramy – codziennie o 9:00

Program pełen rozrywki i wyjątkowy prowadzący – Robert „Mykee” Jarek. W każdym odcinku widzowie zobaczą sondę uliczną Piotrka Balickiego, a także „Nasz Typ” czyli piosenkę wybraną przez redakcję Disco Polo Music. Nie zabraknie również rozmów z gwiazdami o muzyce disco, spotkań z zespołami, wizyt na planach teledysków i koncertów, ciekawostek i plotek z mediów społecznościowych.

Top 10 Lista Przebojów – codziennie o 18:00, czyli najlepsze klipy muzyki dance i disco-polo. Program prowadzi Marcin Kotyński.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *