Disney+PolecaneTechnologia - Promocje

Disney+ dostępny na telewizorach LG Smart TV w kolejnych krajach

Aplikacja Disney+ jest już dostępna na telewizorach LG SMART TV w ponad czterdziestu nowych krajach i terytoriach w Afryce, Europie i na Bliskim Wschodzie. Kolejni posiadacze telewizorów LG z systemem webOS z 2017 r. lub nowszym mogą komfortowo oglądać w jednym serwisie najlepsze filmy i programy z wytwórni Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic i Star.

 

Aby cieszyć się wszystkimi możliwościami, jakie oferuje usługa Disney+, klienci LG po kliknięciu ikony Disney+ w aplikacji LG Home Launcher lub naciśnięciu przycisku Disney+ na pilocie LG Magic mogą wybrać rodzaj subskrypcji i rozpocząć oglądanie ulubionych programów. Płynnie zintegrowana z platformą webOS aplikacja Disney+ na telewizorach LG zapewnia komfortową obsługę i szereg najwyższej jakości treści, które trafią w różnorodne gusta i zainteresowania widzów.

Disney+ to serwis streamingowy oferujący dostęp do wielu treści na żądanie: setek programów Disney+ Originals, tysięcy odcinków z ogromnej biblioteki The Walt Disney Company oraz rosnącej oferty ekskluzywnej, autorskiej rozrywki. Filmy fabularne, programy telewizyjne, filmy krótkometrażowe i dokumentalne zostały podzielone na kategorie (z możliwością wyszukiwania interesujących materiałów) i są dostępne do oglądania na dużym ekranie w domu.

Dzięki wielu produkcjom należącym do Disneya, w tym Marvel Cinematic Universe i Star Wars, na abonentów czeka szeroki wachlarz treści do odkrycia. Disney+ przygotował dla nich wiele atrakcyjnych propozycji, na przykład Obi-Wan Kenobi czy takie produkcje Marvel Studios jak Ms. Marvel, The Kardashians i wiele innych.

Telewizory LG z platformą webOS pozwalają użytkownikom oglądać ulubione historie lub emocjonujące filmy akcji. Aby wydobyć najdrobniejsze detale w każdej scenie, technologia LG OLED oferuje niedoścignioną jakość obrazu. Zawdzięcza to nieskończonemu kontrastowi i pełnej czerni uzyskanym za pomocą rewolucyjnej technologii samoświecących pikseli OLED. Dzięki zgodności z technologiami Dolby Vision i Dolby Atmos telewizory LG zapewniają wyjątkowe wrażenia podczas oglądania w domu.

Co więcej, funkcje inteligentnych telewizorów LG zwiększające wygodę, w tym ThinQ AI i uniwersalna funkcja wyszukiwania LG, bezproblemowo współpracują z Disney+.

Chcąc zapewnić użytkownikom jak najlepsze wrażenia i wybór treści, firma LG oferuje obecnie aplikację Disney+ na kompatybilnych telewizorach LG w ponad dziewięćdziesięciu krajach na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *