PolecaneSieci kablowe

DIZI dołącza do oferty UPC Polska

Kanał DIZI z tureckimi serialami – najnowsza stacja w portfolio Grupy Kino Polska TV – z początkiem września br. dołączy do oferty UPC Polska. Tym samym kanał zwiększy swój zasięg techniczny o ponad 1 mln abonentów.

 

Od początku września br. DIZI będzie dostępny dla abonentów UPC w pakietach Max Premium, Max i Select. Kanał znajdzie się na pozycjach nr 222 (dekodery Horizon i UPC TV 4K Box) i 168 (dekodery Mediabox), a także w usłudze UPC TV Go.


– Dołączenie do oferty UPC to dla nas bardzo duży krok naprzód w budowie dystrybucji kanału DIZI w Polsce. Zależy nam na tym, by kanał ten zasilał podstawowe pakiety telewizyjne, bo jego oferta programowa jest na tyle atrakcyjna, że z powodzeniem może konkurować o uwagę szerokiej widowni
mówi Jacek Koskowski, General Director Sales & Distribution Poland w Kino Polska TV SA.

Wraz z dołączeniem do oferty UPC Polska DIZI zwiększy swój zasięg o ponad 1 mln abonentów i dzięki temu będzie docierał do 2,2 mln abonentów w kraju. Kanał jest już dostępny m.in. w ofercie Vectry (Pakiet Złoty) i Multimedia Polska (Pakiet MaxBox), a także jako OTT w nowej na rynku usłudze CDA TV.

Jesienią br. nadawca planuje uruchomienie komplementarnej z kanałem DIZI aplikacji typu catch-up.

DIZI to propozycja skierowana do coraz szerszego grona miłośników tureckich seriali w Polsce. Kanał emituje zarówno produkcje obyczajowe, romantyczne, jak i kryminały i jest nadawany 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, w jakości HD. Najnowszą propozycją w ramówce DIZI jest popularny serial Narzeczona ze Stambułu (oryg. Istanbullu Gelin, ang. Bride of Istanbul).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *