Polsat BOXSport w TV

„Do jednej bramki”: Nowy sezon w Polsat Go i Polsat Box Go

Paweł Ciszek wraz z gośćmi zapraszają na kolejne odcinki autorskiej produkcji. W programie najważniejsze tematy, rozmowy z ekspertami i komentatorami Eleven Sports oraz Polsat Sport. „Do jednej bramki” na żywo w poniedziałek o godz. 12:00 w Polsat Box Go i na sport.interia.pl, a następnie w formie VOD w Polsat Go.

 

Co w nowym sezonie „Do jednej bramki”?

Jesienią w programie głównymi tematami przygotowania oraz przebieg mistrzostw świata w Katarze, występy polskich piłkarzy w zagranicznych ligach i Ekstraklasie, a także najbardziej prestiżowe klubowe piłkarskie rozgrywki na świecie – Liga Mistrzów. Dopełnieniem formatu są sondy oraz „Sieciówka”, czyli przegląd informacji z Internetu, którą prowadzi Jakub Jusiński. Wśród ekspertów Dominik Guziak, Piotr Dumanowski oraz Sebastian Chabiniak z Eleven Sports oraz inni dziennikarze i komentatorzy Grupy Polsat Plus.

Autorska produkcja o tematyce sportowej

„Do jednej bramki” to program publicystyczny, poruszający bieżące wiadomości, którymi żyją kibice na całym świecie. Producentem jest Ewelina Tomasik, wydawcą Angelina Makar-Kuzia, realizatorem Magdalena Wójcik, a kierownikiem produkcji Andrzej Pawlonka.

„Do jednej bramki” na żywo w poniedziałek o godz. 12:00 w Polsat Box Go i na sport.interia.pl, a następnie w formie VOD w Polsat Go

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *