Do kin wchodzi „Underdog” – najnowsza koprodukcja NEXT FILMU (wideo)

11 stycznia br. polskich fanów kina akcji czeka mocne uderzenie – „Underdog” to pełen sportowych emocji film inspirowany prawdziwą historią zawodnika MMA z Erykiem Lubosem, Mamedem Khalidovem i Aleksandrą Popławską w rolach głównych. Jednym z koproducentów filmu oraz jego dystrybutorem jest NEXT FILM.

„Underdog” to historia upadku i powrotu na szczyt zawodnika MMA, czyli mieszanych sztuki walki, które mają w Polsce ogromną rzeszę fanów, choć wzbudzają skrajne emocje i sporo kontrowersji. „Underdog” to pierwszy polski film o tym sporcie i pełna realistycznych scen akcji opowieść o słabościach i sile człowieka, zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość, a także o walce z przeciwnościami losu i o podnoszeniu się po upadku. 

Borys „Kosa” Kosiński jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem popełnia błąd, który przekreśla jego dalszą karierę. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość. 

W filmie oprócz Eryka Lubosa i Mameda Khalidova, międzynarodowego mistrza KSW, który debiutuje na ekranie, pojawi się gwiazdorska obsada: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno i Mariusz Drężek. 

Więcej o filmie „Underdog”: Underdog.Sport.pl

Jednym z koproducentów i dystrybutorem filmu „Underdog” jest NEXT FILM – firma należąca do Grupy Agora, która zajmuje się produkcją i dystrybucją filmową. NEXT FILM wprowadził dotychczas na ekrany kin m.in. „Bogów” Łukasza Palkowskiego, „Sztukę kochania Michaliny Wisłockiej” Marii Sadowskiej, „Pokot” Agnieszki Holland oraz „Kamerdynera” Filipa Bajona. 

W 2019 r. swoje premiery będą miały kolejne produkcje z portfolio firmy m.in. kontynuacja kultowych komedii „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, komedia romantyczna „Całe szczęście”, film biograficzny „Ikar. Legenda Mietka Kosza” czy dramat historyczny „Piłsudski”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *