„Dobry start” nowy program Beaty Sadowskiej w Onecie

„Dobry start” otwiera wiosenną ramówkę Onetu i jest pierwszym programem Beaty Sadowskiej po jej powrocie do mediów. Prowadząca w nowym programie podzieli się wskazówkami na temat zdrowego trybu życia, dobrej kondycji oraz tzw. slow life. „Dobry start” składa się z 4 odcinków, które będzie można oglądać w Onecie w czwartki o godz. 14.00.

 

Po odejściu z telewizji i radia, Beata Sadowska zniknęła na kilka lat z mediów.  Po urodzeniu dzieci postanowiła zwolnić i poświęcić się rodzinie oraz swoim pasjom. Dziennikarka znana jest ze zdrowego i ekologicznego stylu życia, którym chętnie dzieli się ze swoimi czytelnikami. Od kilku lat z sukcesami prowadzi bloga, na którym motywuje czytelników do działania i podejmowania próby metamorfozy i zadbania o siebie.

– Tęskniłam za mediami, jednak dziś preferuję je w nieco innej formie. Wybrałam internet, bo daje mi elastyczność i pozwala pogodzić pracę z byciem mamą. W Onecie nie muszę z niczego rezygnować, mogę za to rozwijać swoje pasje i robić to, co kocham. „Dobry Start” będzie o tym jak zacząć o siebie dbać, by nie zwariować. Wszystko w duchu slow life i połączeniu aktywności ze zdrową dietą mówi Beata Sadowska, prowadząca program „Dobry start”.

„Dobry start” będzie można oglądać w Onecie w każdy czwartek, od 7 marca o godz. 14.00.

W programie Beata Sadowska podpowie, jak dobrze zacząć dbanie o różne aspekty swojego zdrowia
i samopoczucia. Zaproszeni eksperci opowiedzą o tym, co powinniśmy robić, chcąc zadbać o swoją odporność, kości, skórę, kondycję czy samopoczucie psychiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *