MediaOrange TV

Dodatkowe stacje i odkodowane kanały w Telewizji Orange

Niezłą gratkę dla miłośników kina, dobrej rozrywki, historii i kryminałów. Orange dodaje za darmo dodatkowe kanały, a także udostępniamy szerszemu gronu odbiorców kolejne stacje telewizyjne.

 

Do Pakietu Optymalnego zostały przeniesione, z wyższego Pakietu Komfortowego, dwa kanały: DIZI i Crime Investigation Polsat.

Teraz, nie płacąc nic więcej, będzie można oglądać więcej – sensacyjne produkcje, thrillery, mroczne dokumenty i opowieści mrożące krew w żyłach. Fani kryminałów powinni być zadowoleni.

Od 5 kwietnia odkodowujemy także za darmo, dla wszystkich Klientów Orange Love Standard oraz Pakietu Optymalnego, dwa kanały: HISTORY 2 – numer kanału: 462 (odkodowany do 8 maja 2023) oraz CBA Europa – numer kanału: 247 (dostępny do 31 maja 2023).

W HISTORY 2 można zgłębiać swoją wiedzę, oglądać nagradzane produkcje dokumentalne, a wśród popularnych tytułów znajdziecie np.: „Największe tajemnice świata”, „Zaginione złoto konfederatów”, czy „Skarby splamione krwią”.

CBA Europa słynie z filmowych klasyków. Z sentymentem można zobaczyć tam hity, takie jak: „Szeregowiec Ryan”, „Jak w niebie”, „Cast away”. Te tytuły będą akurat wyświetlane w okresie wielkanocnym. Są idealne na seans w rodzinnym gronie.

Jeden komentarz do “Dodatkowe stacje i odkodowane kanały w Telewizji Orange

  • Za dużo nie odkodowal na święta wielkanocne jak to robią inni operatorzy Orange box jest jaki jest ale ponad 30 odkodowal i to na cały miesiąc

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *