Dokument „Świat, w którym nie można być z ekipą” w MTV Polska

Globalny lockdown związany z epidemią COVID-19 zmienił życie wszystkich ludzi. W ramach projektu Follovers, MTV Polska i grupa BrandBuddies postanowili sprawdzić, jak z obecną sytuacją radzą sobie internetowi twórcy młodego pokolenia oraz jak widzą przyszłość swoją i świata.

 

 

W dokumencie „Świat, w którym nie można być z ekipą” influencerzy, Tosia, Pasiek, Pszczółka, Matisowy, Lukipoland oraz Jasper, wcielili się w role reporterów i przeprowadzili szereg rozmów z innymi twórcami. Efektem ich pracy jest materiał ukazujący, w jak różny sposób społeczna izolacja wpłynęła na życie młodych ludzi.

„To ważny dla nas projekt, ponieważ dotyka bieżących wyzwań i obserwacji widzianych oczami młodych ludzi. MTV zawsze podąża za tematami, które są ważne dla młodego pokolenia i opowiada o nich w odważny, szczery i wiarygodny sposób”mówi Daniel Reszka, VP Comedy & Entertainment, Youth & Music Brands ViacomCBS Networks International CEE.

– Wydarzenia ostatnich miesięcy na wielu wymusiły potrzebę silniejszej adaptacji do nowych technologii. Dla Pokolenia Z Internet jest już od dawna był naturalnym środowiskiem.
Oni nie doświadczyli życia bez niego, a zakupy, spotkania przez Internet były dla nich codziennością także przed pandemią. Spojrzenia influencerów, tworzących i komunikujących się z najmłodszą grupą, jest niezwykle ciekawe 
tłumaczy Kamil Sokołowski, Brand Director BrandBuddies. – Poza członkami ekipy Follovers, w materiale wypowiada się wielu popularnych twórców jak DeeJayPallaside, Natalia Sisik, Saszan czy Adrianna Skon – dodaje.

Premiera dokumentu „Świat, w którym nie można być z ekipą” odbędzie się 6 czerwca o godz. 22:00 na antenie MTV Polska.

Film dostępny będzie również na kanale Follovers w serwisie YouTube. Ponadto, na kanale Follovers w aplikacji TikTok dostępne będą dodatkowe materiały video.

Patronami medialnymi projektu są TikTok oraz Noizz.pl.

Emisji filmu towarzyszy kampania wykorzystująca formaty reklamowe na platformach TikTok, YouTube oraz Instagram. Działania promocyjne prowadzone będą również na kanałach influencerów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *