Doładuj numer w T-Mobile przez internet i zgarnij atrakcyjną nagrodę

Właśnie wystartował konkurs, w którym klienci usług na kartę i MIX w T-Mobile oraz Heyah na kartę mogą wygrać nawet 15 000 zł, nowoczesne smartfony firmy Samsung lub Apple oraz dodatkowe doładowania. Aby sięgnąć po nagrody, wystarczą trzy proste kroki, które uczestnikom zajmą nie więcej niż kilka minut.

 

 

Konkurs nie tylko nastroi wakacyjnie osoby biorące w nim udział, lecz także pozwoli na zdobycie wyjątkowo atrakcyjnych upominków, przydatnych zarówno podczas letnich eskapad, jak i odpoczynku w domowym zaciszu.

Udział w inicjatywie jest bardzo prosty i przebiega w trzech etapach: najpierw należy doładować swoje konto jednorazowo za minimum 30 zł poprzez stronę internetową banku, stronę http://www.doladowania.t-mobile.pl lub http://www.doladuj.heyah.pl. Następnie uczestnik powinien wymyślić kreatywną odpowiedź na pytanie: „Jak Ciebie T-Mobile doładuje na lato?”, która zmieści się w limicie 200 znaków ze spacjami. Ostatni krok to uzupełnienie formularza z informacją o doładowanym numerze za 30 zł, dostępnego na stronie http://www.wakacjet-mobile.pl i wysłanie zgłoszenia. Akcja potrwa do 7 lipca 2020.

 

 

Główna nagroda w konkursie to aż 15 tys. zł, ale można wygrać także jeden z popularnych telefonów: Samsung Galaxy S20 Ultra 5G, Samsung Galaxy S20+ 4G, Apple iPhone 11 64 GB lub Apple iPhone 7 32 GB. Do zdobycia są również dodatkowe doładowania o wartości 30 zł.

Organizatorem akcji jest Brainstorm we współpracy z Blue Media. Konkurs realizowany dla T-Mobile. Szczegółowy regulamin akcji jest dostępny na stronie http://www.wakacjet-mobile.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *