„Dom Pełen Życia”: Nowa rola Piotra Gąsowskiego!

Piotr Gąsowski w swoim dorobku ma mnóstwo filmów i seriali. Jednak w takiej roli możemy oglądać go po raz pierwszy!

 

W nowym miniserialu „Dom Pełen Życia” Piotr Gąsowski wciela się bowiem w rolę… Pana Gienia, czyli klasycznej „złotej rączki”! Pan Gienio to łącznik wszystkich odcinków i bohaterów. Jeśli w mieszkaniu pojawia się problem, on stara się szybko znaleźć jakieś rozwiązanie. Nie ma dla niego sytuacji bez wyjścia, a jego pomysły często zaskakują samych mieszkańców. Widzowie poznają wiele inspirujących domowych rozwiązań, które będą potwierdzeniem tego, że najprostsze rozwiązania bywają najlepsze!

 

 

„Dom Pełen Życia” to dziesięcioodcinkowy miniserial fabularny, w którym głównym wątkiem jest życie w domu ze wszystkim, co z tym związane: radościami, smutkami, a czasem także niesnaskami, wynikającymi z relacji między domownikami.

IKEA wsparła projekt, którego główny przekaz jest zgodny z wartościami, jakie komunikuje marka: to jak mieszkamy, ma wpływ na to jak żyjemy, ponieważ dom to nie tylko budynek, ale przede wszystkim nasi najbliżsi ze wszystkimi ich potrzebami i emocjami.

Serial i jego bohaterowie zapraszają nas do swoich pełnych życia domów i pozwalają nam uczestniczyć w obserwowaniu i rozwiązywaniu różnych życiowych wyzwań.

W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Iza Kuna, Artur Żmijewski, Wojciech Mecwaldowski, Marcin Perchuć, Olga Kalicka.

Emisja serialu w każdą niedzielę o 18:40 w Polsacie


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *