Sport w TV

Dominika “333” Orlik w barwach Motowizji

Motowizja została patronem medialnym Dominiki Orlik, która w sezonie 2019 będzie startowała m.in. w Pucharze Polski Pit Bike SM. Młodą zawodniczkę, która ma już na swoim koncie sukcesy w sportach motorowych, zobaczymy w barwach Motowizji.

 

Miłość do sportu motorowego pojawiła się u niej bardzo wcześnie – w wieku pięciu lat, kiedy ojciec zabrał ją na gokarty. Zaczynała od enduro, dziś startuje w motocrossie i pit bike’ach. Obecnie to wicemistrzyni Pucharu Polski Enduro i II wicemistrzyni w Pucharze Polski Pit Bike SM. Dominika Orlik kocha wszystko, co szybkie i niebezpieczne. Zgodnie ze swoim mottem: „Marzenia się nie spełniają… Marzenia się spełnia!” wytrwale dąży do celu i nie rezygnuje z planów o starcie w rajdzie Dakar.

„Jestem zaszczycona, że podczas tegorocznego Pucharu Polski Pit Bike SM wystąpię w barwach Motowizji! Z przyjemnością obserwuję, jak rozwija się polski motosport i cieszy mnie, że ta emocjonująca seria motocyklowa zagości na kanale pełnym pasji, jakim jest Motowizja.” – mówi Dominika Orlik.

Zawodnicy pit bike ścigają się na torach asfaltowych na terenie całego kraju. W zależności od wieku startujących i pojemności motocykla podzieleni są na sześć klas. Mimo tego, że pojazdy są niewielkich rozmiarów, emocji na torze nie brakuje, a całe wydarzenie jest bardzo widowiskowe. Już od maja widzowie Motowizji oraz Player.pl będą mieli okazję śledzić cały sezon zmagań zawodników w Pucharze Polski Pit Bike SM. Na antenie pojawią się relacje z każdej rundy zawodów, w których start zmagań nastąpi już 4 maja w Koszalinie.

„Motowizja chce wspierać młodych zawodników wyścigów motocyklowych. Jestem dumny, że w świecie męskiej motoryzacji pojawiają się takie kobiety, jak Dominika Orlik, która z pasją oraz wielkim zaangażowaniem osiąga kolejne sukcesy mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji. – Trzymam kciuki za sezon pełen emocji i świetnych wyników.”

Puchar Polski Pit Bike SM

I runda – 4 maja, Koszalin

II runda – 8 czerwca, Toruń

III runda6 lipca, Radom

IV runda 31 sierpnia, Bydgoszcz

V runda – 6 października, Stary Kisielin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *